Pick Six Offseason #4

Czas na czwarty odcinek Pick Six, a w nim: podsumowanie pierwszego okresu Free Agency w NFL oraz omówienie głównego wydarzenia za oceanem, czyli UFC 196: McGregor vs Diaz, wraz z gościem specjalnym! Tego nie można przegapić!

Po dwóch tygodniach przerwy wracamy z Pick Six poświęconemu okresowi pierwszych ruchów na rynku wolnych agentów NFL. Na pierwszy ogień, Karol Potaś wraz z Łukaszem Dudką podejmą się próby wyjaśnienia sensu podpisywania wysokich umów z trzeciorzędnymi zawodnikami, bądź innymi, których kontrakty wydają się nam irracjonalne. Podróż po drużynach NFL zaczynamy od Houston Texans, którzy podpisali rozgrywającego Brocka Osweilera, biegacza Lamara Millera i Guarda Jeffa Allena, po czym płynnie przechodzimy do ekip New York Giants, Oakland Raiders i Jacksonville Jaguars. Za to „wycieczkę” kończymy na drużynie Denver Broncos, która będzie bronić mistrzowskiego tytułu w roku 2016. Kto zyskał najwięcej, a kto rozczarował? Na te i inne pytania postaramy się, jak zwykle, wnikliwie i merytorycznie znaleźć odpowiedzi w lekturze naszego podcastu.

Eez2OW3

W drugiej części Pick Six gościmy Alana Jaguszewskiego (pasjonat mma i sportów amerykańskich, w tym futbolu amerykańskiego) i z nim podsumujemy główne wydarzenie sportowe w USA, czyli UFC 196 McGregor – Diaz, które swoim rozmachem daleko wykroczyło poza ramy sportowej rywalizacji.

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *