Pick Six Extra – Jakub Malecki

Czas na wyjątkowy Pick Six Extra. W dzisiejszym odcinku mieliśmy przyjemność gościć jednego z najbardziej utytułowanych futbolistów amerykańskich legitymujących się polskim paszportem. Zapraszamy na godzinną rozmowę o życiu, sporcie, pokorze i wielu innych tematach z Jakubem Maleckim!  

Z założenia miał być to wywiad maksymalnie 30-minutowy, lecz w momencie kiedy wyłączyłem nagrywanie zegar wskazał blisko 60-minutowe nagranie. Rozmawiało się przednio, a tematy główne jakie poruszaliśmy to:

  • ciężkie początki kariery
  • Eurobowl 2016
  • na imię mu Casey Therriault – czyli rozmowa o najlepszym, wg. wielu ekspertów, zawodniku, który za miejsce kontynuowania swojej kariery wybrał „stary kontynent”
  • zwycięskie skalpy
  • plany na przyszłość

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *