Pick Six Offseason #1

Rozpoczynamy nowy cykl naszego podcastu, który – pomimo sezonu „ogórkowego – pozwoli nam na bieżąco śledzić najciekawsze wydarzenia w NFL, jak również innych sportach amerykańskich…

Karol Potaś i Łukasz Dudka zapraszają na nowy cykl podcastu Pick Six, w którym na warsztat biorą nie tylko ligę NFL, ale i inne wielkie, amerykańskie ligi. W dzisiejszym odcinku podsumują weekend gwiazd w NBA i porównają go do innych lig (NHL i NFL). Co powinna zmienić NFL, aby uatrakcyjnić swój Pro Bowl? W jaki sposób NHL zrewolucjonizowała swój mecz gwiazd?

Głównym daniem będzie – a jakżeby inaczej – podsumowanie Super Bowl 50! Czy był to dobry, czy nudny mecz? Czy Halftime Show miał prawo oczarować widownię? O zdanie spytamy naszego korespondenta z Chicago – Łukasza Dudkę.

Oprócz tego masa innych informacji otwierających sezon 2016! Nie ma co przedłużać… Sezon 2016 uważamy za otwarty!

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *