Pick Six Extra: NCAA

Pick Six

Czas na ostatnie chwile z sezonem 2015 ligi NCAA. Jak minął nam tydzień na szczeblu ligi akademickiej? Zapraszamy na obszerną „podróż” po ostatnich bowlach – włącznie z półfinałem rozgrywek – jak i zapowiedź meczu kończącego sezon. Rozmawiamy w składzie: Karol Potaś i Remigiusz Czyżewski. Zapraszamy! 🙂

To już ten moment gdzie poświęcamy się wyłącznie lidze NCAA, podsumowując m.in. Rose Bowl, Sugar Bowl i wiele innych spotkań, m.in. walkę o pierwszy – po relokacji z NFL – „skalp” Jim’a Harbaugh. Nie zabraknie oczywiście – jak co tydzień – gwiazdy tygodnia i szerokiej zapowiedzi poniedziałkowego spotkania, który „klamrą” zamknie nam sezon 2015.

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.

Dla koneserów, ale i także osób podróżujących, biegających, czy uprawiających inne sporty mamy też do pobrania wersję mp3!

PLIK DO POBRANIA

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

Dodaj komentarz