Pick Six #9

Pick Six

Po kilku miesiącach znów spotykamy się z trójką naszych redaktorów, aby podyskutować o najważniejszych wydarzeniach ze świata NFL. Dziś o naszych rozczarowaniach i zaskoczeniach w tegorocznym offseason, jak również o Babsie i zmianach w przepisach.

Po raz kolejny, trójka naszych redaktorów – Kuba Kaczmarek, Kuba Tłuczek i Karol Potaś – spotykają się, aby porozmawiać o najważniejszych wydarzeniach, które miały miejsce przez ostatnie miesiące w najlepszej futbolowej lidze świata – NFL.

W dziewiątym wydaniu „Pick Six” wymienią się swoimi spostrzeżeniami na temat trwającego jeszcze, okresu przygotowawczego oraz o szansach Babsa na jeszcze większy sukces w historii polskiego sportu. Poza tym, czy zmiana w regulaminie dotycząca „extra pointów” pozytywnie wpłynie na atrakcyjność meczów? Zapraszamy do komentowania i aktywnej dyskusji z naszymi redaktorami 🙂

Michael+Crabtree+Denver+Broncos+v+San+Francisco+CemsExSeDBsl

arrows-147753_640

KLIKNIJ, ABY POBRAĆ

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

5 Responses to Pick Six #9

 1. newengland pisze:

  Panowie wiecie o tym, że w sierpniu na polskim rynku rusza nowy kanał sportowy 11 sports network, który będzie emitować m.in. rozgrywki NFL.

  • Kuba Kaczmarek Kuba Kaczmarek pisze:

   Tak, wiemy. Niestety podcast nagrywany był dzień przed, zanim informacja wypłynęła do mediów 🙂 Na pewno temat zostanie poruszony przy następnym nagraniu. Pozdrawiam!

 2. DALLAS COWBOYS pisze:

  Koledzy co to za muzyczka na końcu możecie podać wykonawce i tytuł utworu

 3. DALLAS COWBOYS pisze:

  Serdeczne dzięki za odpowiedż bardzo spodobał mi się ten kawałek

Dodaj komentarz