Pick Six #22

Pick Six

Czas na kolejny odcinek jedynego w Polsce podcastu o futbolu amerykańskim! Dziś obszernie, ale nie mniej ciekawie. Zapraszamy na wspólną podróż po futbolowym świecie! 🙂

Na czym polega słabość Aarona Rodgersa? Dzięki komu Arizona Cardinals zaskakuje swoimi wynikami? Kto jest pretendentem do wygrania NFC East? Łukasz Dudka podzieli się również swoimi wspomnieniami o Jacku Urbańczyku (w miniony wtorek minęła jego pierwsza rocznica śmierci), który znacznie przyczynił się do promocji futbolu amerykańskiego w Polsce. Nie zabraknie także wieści z PLFA i NCAA, a na koniec Kuba Tłuczek opowie o Canadian Football League i minionym 103-cim finale Grey Cup!

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie.

Dla koneserów, ale i także osób wiecznie podróżujących mamy też wersję mp3!

PLIK DO POBRANIA

Menu podcastu:

Rozgrzewka 1:39
Wspomnienie o Jacku Urbańczyku 20:30
Rzut monetą 23:52
Przerwa! 39:18
Tour de PLFA 54:35
V kwarta 1:02:16
Overtime 1:07:33

Dla tych co jeszcze nie oglądali, przypominamy specjalne wydanie naszego podcastu, w którym Łukasz Dudka krótko rozmawiał z Chrisem Prosinskim, DB Chicago Bears, który posiada polskie korzenie i chętnie podzielił się z nami swoją historią.

 

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

4 Responses to Pick Six #22

 1. mareczko pisze:

  Rodgers and hail mary 😉

  • Rukier pisze:

   A ja jak było już 0-20 to się wkurzyłem i spać poszedłem. Sobie pomyślałem, że tu się już na pewno nic dobrego nie wydarzy i to kolejny przegrany katastrofalny mecz. Teraz już będę zawsze siedział do końca bez względu na to co się dzieje!

 2. angelo pisze:

  Miałem jakąś 2 letnią prawie przerwę do Futbolu. Może oprócz Super Bowl, które oglądałem. Wasz serwis znałem od dawna. Ale jak teraz was odwiedziłem to przeżyłem szok. Na prawdę mega dobra robota. Tyle do czytania. Muszę nadrobić nowych zawodników, wydarzenia itp. Znowu się zakochuje w tym sporcie <3 To w jakimś stopniu wasza zasługa. Dzięki

 3. […] drużyny, co – tak na marginesie – wskazałem też w naszej ostatniej audycji Pick Six. W jaki sposób te słowa okazały się prorocze, dowiecie się […]

Dodaj komentarz