Pick Six #1

Po kilku miesięcznej przerwie powracamy z naszym podcastem „Pick Six”! Od dziś, co tydzień będziemy rozmawiali o wydarzeniach z lig NFL, NCAA oraz innych. Serdecznie zapraszamy!

Już dziś, po wielu miesiącach przerwy i ciszy, powracamy do słynnego podcastu nazwanego „Pick Six”, aby w tym 30-minutowym programie porozmawiać o wydarzeniach z lig NFL, NCAA oraz innych (w tym PLFA). Co tydzień będziemy starać się zaskoczyć was czymś nowym. Jeśli macie jakieś tematy lub pytania do naszych redaktorów, nie bójcie się i zapytajcie w komentarzu! Wszystkie programy będą dostępne na naszym profilu, na https://soundcloud.com/nfl24-pl .

W dzisiejszym programie rozmawiamy, m.in. o: kontrowersyjnych wypowiedziach Bretta Favre’a oraz Briana Urlachera, zastanawiamy się nad powodem tak dużego sukcesu Dallas Cowboys, wybieramy najlepszych koordynatorów w lidze NFL oraz zastanawiamy się nad przyszłością International Series.

Zapraszamy do pierwszego odcinka Pick Six (link poniżej):

Pick Six #1

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

3 thoughts on “Pick Six #1

  1. Urlacher ma racje. Cutler to average QB, nikt inny. Pomimo, ze posiada takich ludzi jak Forte, Marshall, Jeffery, Bennett to z Dolphins zdobywa 14 punktow… Kontrakt jego to kpina, to jest jakis boost i o dziwo widzą to wszyscy prócz włodarzy Bears.

    • Teraz kontrakty dla QB nie których to jest jakaś kpina, ciekawe ile dostanie Wilson który jednak zasługuje na dobry kontrakt ale na lepszy zasługuje Luck. Matt Ryan też zarabia sporo a Falcons też nic nie osiągają też jest Romo który tylko raz wygrał mecz w playoffs. Cutler to chyba najbardziej przepłacony QB w tej chwili posiadający taki atak powinien mieć lepszy staty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *