EJ Manuel zostaje doceniony, OT Steelers w niebezpiecznej sytuacji

Zapraszam na wieczorne newsy, a w nich znajdziecie informacje jakie zdanie ma o jednym z nowych graczy były trener Syracuse,  co stało się graczowi ze ‘Stalowego Miasta’ i w jakich tarapatach jest zawodnik Bears?

Debiutant zbiera pochwały

Nieoczekiwany wybór pierwszej rundy i jednocześnie pierwszy rozgrywający w drafcie – EJ Manuel otrzymał pochwałę z ust nowego trenera Bills, jakim jest Doug Marrone. Po piątkowym treningu, ten drugi przyznał, iż młody zawodnik jest najlepszym debiutantem, z którym miał okazję pracować. Fani w Buffalo są od dawna spragnieni zwycięstw, a Manuel będzie musiał wygrać rywalizację z Kevinem Kolbem oraz Tarvarisem Jacksonem, by zająć miejsce pierwszego QB w zespole.

Ucierpiał zawodnik Steelers

Offensive tackle Mike Adams będzie powoli dochodził do siebie, po tym jak został pchnięty nożem. Do całego zdarzenia  doszło w południowej części Pittsburgha, gdy trzech agresorów próbowało ukraść ciężarówkę należącą do gracza. Żadne z najważniejszych organów wewnętrznych nie zostały uszkodzone, ale uraz żołądka będzie wymagał operacji. Czas, jaki Adams spędzi oglądając swoich kolegów w akcji to 6 do 8 tygodni – jego powrót jest zaplanowany pod koniec lipca.

Niedźwiedź pod wpływem

Zawodnik Chicago Bears, Evan Rodriguez został aresztowany przez policję już drugi raz w tym offseasonie. Powodem był zarzut prowadzenia samochodu pod wpływem niedozwolonych środków. Klub nie chciał komentować sytuacji, pisząc w oficjalnym stanowisku na ten temat,  że „trwa jeszcze proces zbierania informacji na temat sprawy”. Rodriguez to wybór czwartej rundy z przed roku, zagrał 12 spotkań, z czego 5 w wyjściowej jedenastce.

Avatar

About Kuba Bieganowski

1 thought on “EJ Manuel zostaje doceniony, OT Steelers w niebezpiecznej sytuacji

  1. Jacksona to on spokojnie przebije a co do Kolba to nawet jeśli ten wygra rywalizacje to najdalej w 3 tygodniu dozna kontuzji i itak rokas sobie pogra ;P

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *