DZIEŃ DOBRY NFL #55

W czwartkowym Dzień Dobry NFL przeczytacie o karach finansowych jakie liga nałożyła na zawodników, kontuzjach i nowych zaciągach do drużyn. Zapraszamy!

Denver Broncos tight end Julius Thomas został ukarany karą grzywny w wysokości 8268 dolarów za chop-block, który wykonał w niedzielę na defensive endzie Arizona Cardinals Calaisie Campbellu. Campbell z powodu kontuzji kolana opuścił cała drugą połowę meczu i najprawdopodobniej nie wybiegnie na boisko przez przynajmniej trzy tygodnie

Za swój niedozwolony blok Julius Thomas będzie musiał zapłacić grzywnę

Kolejnym ukaranym zawodnikiem jest pierwszoroczniak Cleveland Browns Chris Kirksey, który również zapłacić będzie musiał 8268 dolarów za uderzenie rozgrywającego Tennessee Titans Jake’a Lockera w głowę.  Agent linebackera Browns zapowiedział, że jego klient będzie odwoływał się od tej decyzji.

Właściciel NFL jednogłośnie zatwierdzili sprzedaż Buffalo Bills rodzinie Terry’ego Pegula.

Cincinnati Bengals wide receiver A.J. Green opuścił dzisiejszy trening z powodu odnowienia się kontuzji palca. Green z powodu tej kontuzji nie zagrał już w meczu przeciwko Atlanta Falcons, a występ w niedzielnym meczu przeciwko Carolina Panthers jest niepewny.

Pierwszoroczny rozgrywający Minnesota Vikings Teddy Bridgewater powiedział, że czuje się w pełni zdrowy i gotowy do gry. Bridgewater nie wystąpił w ostatnim spotkaniu przeciwko Green Bay Packers z powodu kontuzji kostki.

Czterech zawodników Indianapolis Colts nie weźmie udziału w czwartkowym meczu przeciwko Houston Texans a są nimi: right guard Hugh Thornton (plecy), left guard Jack Mewhort, defensive tackle Arthur Jones i cornerback Darius Butler wszyscy trzej z powodu kontuzji kostki.

Tennessee Titans zatrudnili cornerbacka Brandona Ghee oraz umieścili safety Bernarda Pollarda i tackle’a Michaela Roosa na liście kontuzjowanych zawodników.

Niepewny jest występ Calvina „Megatrona” Johnsona w niedzielnym meczu przeciwko Minnesota Vikings. Johnson w jednym z wywiadów przyznał, że zmaga się z kontuzją kostki, która jest ponoć mocno skręcona ale nie wyobraża sobie by mógł nie zagrać w niedzielę.

Linebacker Ray-Ray Armstrong i Jamar Chaney zostali zatrudnieni przez Oakland Raiders którzy, by zrobić dla nich miejsce w składzie umieścili na liście kontuzjowanych zawodników Kaluka Maiava oraz Nicka Roacha.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *