DZIEŃ DOBRY NFL #39

Z lekkim opóźnieniem prezentujemy Wam dzisiejszą porcję świeżych newsów z boisk NFL. Zapraszamy na 39 odcinek Dzień Dobry NFL.


Denver Broncos wide receiver Wes Welker, Dallas Cowboys cornerback Orlando Scandrick i St. Louis Rams wide receiver Stedman Bailey mogą powrócić do swoich drużyn i rozpocząć treningi oraz rozegrać mecz w ramach trzeciego tygodnia rozgrywek w NFL, a wszystko to za sprawą dojścia do porozumienia władz NFL i NFLPA w sprawie nowej polityki antynarkotykowej.


Running backa Jonathan Dwyer został aresztowany pod zarzutem napaści. Drużyna Arizona Cardinals od razu po opublikowaniu tej informacji wyłączyła Dwyera ze wszystkich działań zespołu. Running back został aresztowany za zdarzenie, które miało miejsce pod koniec lipca w jego domu w Phoenix z udziałem 27-letniej kobiety oraz 18-miesięcznego chłopca.

Colin Kaepernick ukarany grzywną w wysokości ponad 11 tys. dolarów za używanie niestosownego słownictwa podczas niedzielnego meczu na Levi’s Stadium przeciwko Chicago Bears. Rozgrywający San Francisco 49ers już zapowiedział odwołanie się od tej decyzji.

Skrzydłowy Washington Redskins DeSean Jackson jasno dał do rozumienia na ostatniej konferencji prasowej, że zagra w meczu przeciwko swojej byłe drużynie Philadelphia Eagles w niedzielę nawet jeśli jego ramię nie do końca będzie zdrowe.

Baltimore Ravens rookie defensive tackle Timmy Jernigan z powodu kontuzji łękotki może nie wybiec na boisko przez najbliższe dwa spotkania.

A. J. Green, który ostatni mecz opuścił wcześniej z powodu kontuzji palca nie wyklucza możliwości zagrania w niedzielnym meczu przeciwko Tennessee Titans.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *