DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #141

Dziś po krótkiej przerwie spowodowanej Super Bowl powraca nasza stała pozycja, Dzień Dobry NFL, w której jak zawsze najświeższe informacji prosto z NFL. Zapraszamy!

Nowi mistrzowie, drużyna New England Patriots z powodu obfitych opadów śniegu w Bostonie musiała odwołać po Super Bowlową paradę. Fani drużyny będą musieli poczekać przynajmniej do środy, by zobaczyć po 10 latach Vince Lombardi Trophy na ulicach swojego miasta.

Intensywne opady śniegu przeszkodziły w organizacji Super Bowlowej parady.

Russell Wilson, rozgrywający Seattle Seahawks napisał na swoim Twitterze, że w wieku 26 lat nie pozwoli, by jedno zagrania czy jeden moment zdefiniował jego karierę. Wilson zapewniał również, że w dalszym ciągu będzie się rozwijał. „Każda wpadka, ma swój poważny comeback.”

Ponad 114.4 miliona widzów w niedzielny wieczór oglądało starcie New England Patriots z Seattle Seahawks w ramach Super Bowl XLIX, ustanawiając tym samym nowym rekord oglądalności w amerykańskiej telewizji. Jest to piąty rekord w przeciągu sześciu ostatnich finałów. Poprzedni, 112.2 milionów, został ustanowiony rok temu, kiedy to Seahawks pokonali Denver Broncos w Super Bowl XLXIII.

Jeremy Lane, defensive back Seattle Seahawks doznał znaczącego złamania ręki na kilka chwil po tym, jak przechwycił podanie Toma Brady’ego w pierwszej kwarcie meczu o tytuł mistrza.

Poważnej kontuzji ręki nabawił się Jeremy Lane.

New England Patriots inside linebacker Dont’a Hightower będzie musiał poddać się operacji ramienia podczas tegorocznego offseasonu.

Tom Brady zdradził w jednym z wywiadów, że w najbliższej przyszłości nie zamierza przechodzić na sportową emeryturę. Według nie ma on jeszcze wiele do udowodnienia.

Skrzydłowy Lance Moore niezadowolony ze swojego czasu spędzonego na boisku w tym sezonie poprosił władze Pittsburgh Steelers o rozwiązanie z nim kontraktu.

Rozgrywający Cleveland Browns, Johny Manziel udał się w środę do centrum odwykowego. W oświadczeniu wydanym przez przedstawiciela rozgrywającego, Manziel zdecydował się zasięgnąć pomocy jakiej potrzebuje.

Defensywny koordynator Seattle Seahawks Dan Quinn podpisał pięcioletni kontrakt z drużyną Atlanta Falcons. Dzisiaj ma zostać oficjalnie ogłoszona ta decyzja.

Skrzydłowy Duron Carter podpisał kontrakt z drużyną Indianapolis Colts.

Władze NFL Network postanowiły rozwiązać kontrakt z byłym defensywnym liniowym w NFL Warrenem Sappem po tym, jak został on aresztowany w poniedziałek rano w Phoenix przez tamtejszą policję za nagabywanie prostytutki.  Sapp w NFL Network pełnił rolę eksperta.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *