Dzień Dobry NFL #120

Dziś w  dużej mierze o rozmowach prowadzonych z potencjalnie nowymi trenerami w kilku drużynach, a także zmiana decyzji władz NFL i kilka innych równie istotnych informacji. Zapraszamy na ostatnie w tym roku wydanie Dzień Dobry NFL!

Ndamukong Suh wygrał apelację i w związku z tym będzie mógł wybiec na boisko w najbliższą niedzielę, w meczu pierwszej rundy tegorocznych playoffów z Dallas Cowboys. Suh uniknął zawieszenia na jeden mecz, o którym informowaliśmy we wczorajszym wydaniu Dzień Dobry NFL. Nie oznacza to jednak, że uniknął kary, co to, to nie! Suh został ukarany przez ligę karą grzywny w wysokości 70 tysięcy dolarów.

Suh uniknął zawieszenia i zagra w niedzielę!

Drużyna Pittsburgh Steelers podpisała kontrakt z running backiem Ben Tatem.

Jacksonville Jaguars zwolnili ofensywnego koordynatora Jedda Fischa.

To o czym wszyscy wiedzieli od dawna, zostało oficjalnie powiedziane. Uniwersytet Michigan podpisał kontrakt z Jimem Harbaugh, byłym trenerem San Francisco 49ers. Harbaugh przez sześć lat w Michigan ma zarobić 30 milionów dolarów.

Generalny menadżer drużyny New York Giants, Jerry Reese rozważa oznaczenie defensywnego liniowego Jasona Pierre-Paula „franchise tagiem”. Pierre-Paul w trakcie sezonu wspominał o tym, że chciałby podczas tego offseasonu podpisać nowy lukratywny, długoletni kontrakt, jeśli natomiast tak się nie stanie zostanie on oznaczony.

Trener Minnesota Vikings, Mike Zimmer powiedział wczoraj w jednym z wywiadów, że będzie naciskał na władze Vikings, by jak najszybciej przywróciły do drużyny Adriana Petersona, jak tylko zawieszenie running backa zakończy się podczas tego offseasonu.

Rozgrywający Brian Hoyer powiedział, że chciałby powrócić do Cleveland Browns w przyszłym sezonie. Jeśli jednak tak by się nie stało, dał on jasno do zrozumienia, że chciałby być pierwszym rozgrywającym w którejkolwiek innej drużynie.

Trener Uniwersytetu Alabama, Nick Saban powiedział w jednym z wywiadów, że nie jest zainteresowany powrotem do trenowania w NFL.

Drużyna New York Jets poszukuje generalnego menadżera. Na liście potencjalnych kandydatów Jets znajdują się Trent Kirchner (Seahawks), Mike Maccagnan (Texans), George Paton (Vikings), Eric DeCosta (Ravens), Rick Mueller (Eagles). Z kolei na liście potencjalnych kandydatów na stanowisko trenera głównego Jets są defensywny koordynator Cardinals, Todd Bowles, asystent trenera głównego Seahawks, Tom Cable, koordynator ofensywy Ravens, Gary Kubiak, koordynator ofensywy Chargers, Frank Reich oraz koordynator defensywy Seahawks, Dan Quinn.

Z kolei drużyna Oakland Raiders przeprowadzi rozmowę kwalifikacyjną z Patem Shurmurem, ofensywnym koordynatorem Eagles. Shurmur w Raiders miałby objąć stanowisko trenera głównego.

Rozmowę kwalifikacyjną o stanowisko trenera głównego w Atlanta Falcons odbędzie z kolei Teryl Austin, koordynator defensywy Detroit Lions.

 

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *