DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #142

Dziś trzeci dzień offseasonu z tej okazji nasze codzienne Dzień Dobry NFL zmienia nazwę na Dzień Dobry Football. Format pozostaje ten sam jednak z powodu offseasonu postanowiliśmy skupić się na całym futbolowym świecie, a nie jak do tej pory tylko na NFL. Zapraszamy!

Skrzydłowy Seattle Seahawks Doug Baldwin został ukarany przez władze ligi karą grzywny w wysokości ponad 11 tysięcy dolarów za obsceniczne gesty, które wykonał po zdobyciu przyłożenia w Super Bowl XLIX. Baldwin został również ukarany 15 jardową karą w trakcie meczu.

Za takie zachowanie Doug Baldwin zapłacić będzie musiał ponad 11 tysięcy dolarów.

A propos kar. Marshawn Lynch nie zostanie ukarany przez władze ligi za żadne ze swoich zachowań w trakcie Media Day, w tym również za czapkę z logo BeastMode, którą miał na sobie w trakcie wywiadów.

Seattle Seahawks strong safety Kam Chancellor grał w Super Bowl XLIX z zerwanym wiązadłem w lewym kolanie (MCL). Chancellor nabawił się kontuzji na treningu na dwa dni przed najważniejszym meczem sezonu.

Drużyna Tennessee Titans zatrudniła byłego koordynatora defensywy Pittsburgh Steelers Dicka LeBeaua, który pełnić będzie funkcję asystenta trenera głównego i odpowiedzialny będzie za defensywę.

Long snapper Greg Warren doszedł do porozumienia z drużyną Pittsburgh Steelers w sprawie przedłużenia o rok swojego kontraktu.

O dwa lata swój kontrakt z Chicago Bears przedłużył cornerback Al Louis-Jean.

Drużyna Arizona Cardinals podpisała kontrakt z wolnym agentem, safety D.J. Campbellem.

Minnesota Vikings fullback Jerome Felton nie podpisał nowego kontraktu z drużyną i od tej chwili jest nieograniczonym wolnym agentem.

Z kolei nowym defensywnym koordynatorem Cardinals został dotychczasowy trener outside linebackerów James Bettcher.

Pat O’Hara i Brian Bell dołączyli do sztabu szkoleniowego Houston Texans. O’Hara obejmie funkcję asystenta ofensywy, z kolei Bell został asystentem trenera odpowiedzialnego za przygotowanie siłowo-kondycjnego zawodników Texans. Anthony Pleasant został nominowany na asystenta defensywy.

Green Bay Packers defensive tackle Letroy Guion został aresztowany za posiadanie marihuany i broni palnej w swoim rodzinnym mieście Starke na Florydzie.

Rzeczy, które zostały skonfiskowane Letroy’owi Guionowi.

NCAA

Za nami National Singing Day. Uniwersytet Alabama czwarty rok z rzędu zasiliła największa liczba rekrutów z rankingu „ESPN 300”, w tym najwięcej topowych zawodników. Ranking szkół znajdziecie TUTAJ!

IFAF

Nowym dyrektorem zarządzającym w International Federation of American Football (IFAF) został 36 letni Brytyjczyk Andy Fuller.

PLFA

Jeremy Dixon zmienił barwy i w tym sezonie zagra w Kozłach Poznań. Dixon w zeszłym sezonie reprezentował barwy Seahawks Sopot. Na tym jednak nie koniec, kolejne wzmocnienie już wkrótce. My już domyślamy się kto zasili skład Kozłów w najbliższych dniach jednak poczekamy na oficjalną informację.
_________________________________________________________________________

Informacja z wtorku, która z powodów technicznych nie ukazała się we wczorajszym Dzień Dobry Football.
Skrzydłowy Cleveland Browns Josh Gordon został zawieszony przez władze ligi na co najmniej jeden rok za to, że podczas testów, które odbyły się kilka dni po zakończeniu sezonu, wykryto w jego organizmie alkohol. Gordon ze względu na poprzednie zawieszenie przez cały sezon 2014 miał powstrzymywać się od spożywania alkoholu i różnych innego typu używek.

 

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

4 thoughts on “DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #142

    • Na oficjalnych eventach organizowanych przez NFL można nosić tylko te rzeczy, tylko z takim logo jakie zatwierdziło NFL. Niestety, takie są przepisy 🙂 Zarabiają miliony to muszę się jakoś dostosowywać. Z drugiej strony jakby każdy przychodził tak jak chce to by to wyglądało dość nieprofesjonalnie 😛

  1. Ale z tym alkoholem to już chore. Rozumiem jakieś zakazane używki ale co oni zakażą człowiekowi wszystkiego? Alkohol jest legalny i teraz zniszczą karierę chłopakowi bo się napił, tak jak to robi wielu ludzi na świecie – i wszyscy jakoś żyją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *