DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #488

Powrót zawodnika Patriotów po kontuzji, druga szansa nowego zawodnika Wikingów na podbój ligi, uraz RB Chicago Bears oraz ogłoszony drugi rozgrywający Texans, a także spięcie między zawodnikami Seattle Seahawks podczas treningu. Zapraszamy!

Dion Lewis pragnie powrócić na boisko w tym roku. Ten RB nabawił się kontuzji kolana w listopadzie minionego roku, lecz nie powrócił jeszcze do pełni sił. Warto dodać, że zawodnik próbował trenować w czerwcu, ale okazało się to być zbyt trudne. Zawodnik do tej pory rozegrał 31 spotkań w NFL, reprezentował barwy New England Patriots oraz Philadelphia Eagles.

Jahwan Edwards został nowym zawodnikiem Cleveland Browns i będzie to pierwszy sezon tego zawodnika w NFL. Jest wychowankiem Ball State, w uniwersyteckiej karierze zanotował 51 przyłożeń, a z piłką przebył blisko pięć tysięcy jardów.

Jeremy Langford to jeden z szesnastu graczy Niedźwiedzi, którzy opuścili ostatni trening. Jest to spowodowane kontuzją lewej stopy, której zawodnik nabawił się podczas starcia w Nowej Anglii. Biegacz w sezonie 2015/2016 nie opuścił żadnego spotkania swojej drużyny, zaliczył wówczas siedem przyłożeń.

Swoją drugą szansę w NFL otrzyma Brad Sorensen, który podpisał czteroletni kontrakt z Minnesota Vikings. Wcześniej trenował z San Diego Chargers oraz Tennessee Titans, jednak plan podbicia ligi się nie udał, a zawodnik został bez kontraktu. Zwolniony z umowy został Kevin Monangai.

Tom Savage został ogłoszony drugim w hierarchii rozgrywającym Houston Texans. Rozwój utrudniła kontuzja barku, która spowodowała długą pauzę w grze, lecz QB się nie poddał, jest zwarty i gotowy do gry na najwyższych obrotach.

Sebastian Vollmer kontuzjowany i nie wiadomo czy zagra jakiekolwiek spotkanie w barwach Patriots w sezonie 2015/2016.  Zawodnik całą swoją karierę spędził w New England Patriots, gdzie zagrał 88 meczów.

Michael Bennett i Bradley Sowell zaliczyli małą przepychankę podczas ostatniego treningu Seahawks. Trener Pete Carroll uznał, że walka była wynikiem zbyt mocnego starcia podczas zajęć. Spięcie skończyło się rozdzieleniem zawodników, gdy ci przeszli już do parteru. Obaj zostali odsunięci od reszty ćwiczeń, ale z murawy zeszli razem.

Henry Melton został nowym zawodnikiem drużyny z Denver. Ten DT ma za sobą grę w trzech klubach NFL, w których wystąpił łącznie 80 razy. Umowa została podpisana na rok, ale niewykluczone jest, że zostanie przedłużona. Wychowanek Teksasu ma być stosowany w rotacji ze względu na uraz, którego doznał Vance Walker.

Stephen Tulloch podpisał umowę z Philadelphia Eagles. Zawodnik wcześniej występował w Detroit Lions oraz Tennessee Titans. Klub pragnie wzmocnić swoją linię defensywną, gdyż debiutujący Joe Walker zerwał więzadła w lewym kolanie.

 

NFL24

About NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.
Kategorie: Dzień dobry NFL. Autor: NFL24. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
NFL24

O NFL24

Największa polska strona fanowska poświęcona futbolowi amerykańskiemu. Od 2009 roku dostarczamy fanom w Polsce najświeższych newsów, analiz oraz podsumowań z aren amerykańskich (NFL, NCAA, AFL) i kanadyjskich (CFL). Za główny cel stawiamy sobie promocję futbolu w Polsce – dyscypliny którą z roku na rok interesuje się coraz więcej naszych rodaków.

12 thoughts on “DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #488

 1. Eleven to kupa a nie stacja TV. Wykupiłem w zeszłym roku na próbę na miesiąc pakiet, to akurat w ten sam weekend zaprzestali transmisji live w niedzielę w nocy. Niech się wypchają. TYT ftw.

 2. Pingback: Steroid Shop

 3. Pingback: iphone 8 repair singapore

 4. Pingback: Tam Coc Tours

 5. Pingback: lequipe fr direct

 6. Pingback: Teen Chat Rooms

 7. Pingback: PK Study

 8. Pingback: kiln dried logs

 9. Pingback: 24hrdental.net

 10. Pingback: www.eazybuynsell.com

 11. Pingback: Orleans homes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *