Dzień Dobry Football #483

ddf

W dzisiejszym DDF dowiecie się o tym, gdzie w przyszłym sezonie zagra Nick Foles, oraz o nowym kontrakcie najlepszego linebackera drużyny San Francisco 49ers. Nie zabraknie też wiadomości z obozów Denver Broncos oraz Pittsburgh Steelers. Na sam koniec wiadomość dotycząca transmisji meczu Polska – Dania w internecie.

NFL

Ostatnie wieści, które mówiły o zainteresowaniu Nickiem Folesem przez drużynę Kansas City Chiefs potwierdziły się w postaci kontraktu. Cztery lata temu Andy Reid wybrał Nicka Folesa w drafcie, więc jest to swego rodzaju powrót. Foles podpisał kontrakt na rok z opcją przedłużenia go na kolejny sezon.

Jeżeli już przytoczony tweet Adama Scheftera nakierował nas na Dallas Cowboys, to jest jeden zawodnik, który marzy o tym aby być ich backup-QB. Jest to nie kto inny jak sam Mike Vick! Zawodnik otwarcie przyznaje, że byłby to jego ostatni sezon w NFL, jednak chciałby spędzić go w dobrym miejscu, gdzie mógłby jeszcze coś pograć. Patrząc na to jak wygląda Tony Romo, to Vick na pewno dostałby kilka snapów w hełmie z gwiazdą.

San Francisco 49ers przedłużają kontrakt Navarro Bowmana. Nic w tym dziwnego, Bowman to jeden z ostatnich zawodników 9ers, o którym można powiedzieć, że warto na niego rzucić okiem. Pomimo swojego wieku, jego kontrakt miał trwać do 2018 roku, a po przedłużeniu trwał będzie do 2021 roku! Kontrakt jest przesadzony, ale skoro Chip Kelly się na to zgodził, to coś w tym musi być.

i

Brandon Boykin został wpisany na listę zawodników kontuzjowanych, na jego miejsce został podpisany Joel Ross, prawdopodobnie tylko po to, aby utrzymać 90. osobowy skład na campie.

Gary Kubiak powiedział jasno – konkurencja na pozycji rozgrywającego Denver Broncos nie jest rozstrzygnięta i każdy z trzech QB może zostać starterem w Week 1. Konkurencja jest wielka: Mark Sanchez, Paxton Lynch oraz Trevor Siemian. „Myślę, że nikt nie wie czy ktoś zostanie zdjęty, czy zostawiony na pozycji startera. Myślę też, że wszyscy świetnie pracują podczas tego campu. Mam nadzieję, że to będzie kontynuowane. Jak zaczniemy grać małe gierki, to zobaczymy kto będzie czuł się najswobodniej. Na decyzję musimy poczekać.”

Sezon 2016 będzie ostatnim sezonem, w którym Pittsburgh Steelers zagrają w swoich strojach „bumble bee”, czyli naszych ulubionych pszczółkach. Można je kochać, można nienawidzić, ale trzeba przyznać, że dodawały kolorytu i fajnego powrotu do roku 1934, w którym pierwszy raz zaprezentowany był ten model.

20141026pdSteelersSports16-2

PLFA

Dobra wiadomość dla fanów polskiej kadry, w internecie będzie można zobaczyć na żywo mecz z Danią:

Kamil Słonka

About Kamil Słonka

Autor portalu o Oakland Raiders, którym kibicuję od 2009 roku. Moim ulubionym zawodnikiem jest Mike Vick. Lubię ostry, siłowy i szybki futbol. Poza futbolem destyluję rapu z Kalifornii i nie pogardzę piwkiem przy meczu Boston Celtics.

Dodaj komentarz