Dzień Dobry Football #471

Dzień Dobry

Brak porozumienia na linii Eric Berry – Kansas City Chiefs, nowy kontrakt Justina Tuckera, kłopoty w Philadelphii i plotka o powrocie Bretta Favre.

NFL24.PL

Dzisiaj zakończył się nasz redakcyjny konkurs, w którym do wygrania były dwa egzemplarze płyty DVD z pierwszym sezonem serialu „Gracze”. Wyniki ogłoszone zostaną jutro o godz. 13:00 w drodze losowania, a to odbędzie się NA ŻYWO na naszym Facebook’owym profilu 🙂

ballers-konkurs-fullHD

Przy okazji warto wspomnieć, że już dzisiaj o godz. 21:10 na kanale HBO odbędzie się premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu!

NFL

Eric Berry i Kansas City Chiefs nie doszli do porozumienia w sprawie długoterminowej umowy. To oznacza, że w przyszłym sezonie zawodnik będzie łakomym kąskiem na rynku wolnych agentów, jeśli utrzyma poziom z zeszłego.

Krik Cousins oraz Washington Redskins również do takowego porozumienia nie doszli.

Za to Baltimore Ravens podpisali swojego kopacza Justina Tuckera, choć jeszcze kilka dni temu były z tym problemy (czyżby na decyzje wpłynęła jego wypowiedź, że odejdzie z zespołu w przyszłym roku, jeśli nie dojdzie do porozumienia?). Zawodnik związał się z klubem na 4 lata i ma zagwarantowane 10.8 milionów dolarów.

Justin Tucker zostaje w Baltimore na 4 lata!

Justin Tucker zostaje w Baltimore na 4 lata!

San Francisco 49ers outside linebacker Aaron Lynch został zawieszony przez ligę na 4 mecze za posiadanie i zażywanie nielegalnych substancji.

New York Jets podpisali kontrakt z defensive linemanem Muhammad Wilkersonem na kolejne 5 lat, opiewający na łączną kwotę $86,000,000 milionów dolarów, z czego $53,500,000. 

Podobnie rzeczy działy się w Oakland. Tam podpisano CB David Amersona na 4 lata, a łączna kwota jego kontraktu to 38 milionów dolarów.

Kłopoty w Philadelphii. Trener Doug Pederson powiedział na spotkaniu z mediami, że QB Carson Wentz może nie być gotowy na pierwszy tydzień rozgrywek , co oznacza, że Wentz będzie nominalnie trzecim rozgrywającym w drużynie na ten sezon.

Carson Wentz jeszcze sobie poczeka na występ w pierwszym składzie

Carson Wentz jeszcze sobie poczeka na występ w pierwszym składzie Eagles.

Zmarł były zawodnik Eagles, Marion Campbell, jak również trener, który poprowadził ten klub przez 3 sezony. W 1960 roku był gwiazdą zespołu, który sięgnął wówczas po Mistrzostwo. Miał 87 lat.

Jared Allen wyznał w jednym z wywiadów, że był tym, który w 2010 roku powstrzymał Bretta Favre przed powrotem na boiska NFL. Legendarny rozgrywający ponoć miał być sciągnięty przez włodarzy Minnesoty Vikings na jeszcze jeden sezon, ale wówczas Allen wziął kilka dni wolnego, żeby urwać się z obozu przygotowawczego i specjalnie pojechał do Favre’a by wybić mu to z głowy.

Były zawodnik Detroit Lions, running back, Jahvid Best dostał się na Igrzyska Olimpijskie w Rio. Tym samym stał się pierwszym zawodnikiem NFL, który dokonał takiego czynu. Best pobiegnie na 100 metrów (w kwietniu jego czas wynosił 10.16 i to jego najlepszy wynik).

RB Arian Foster ma zaprezentować swoją aktualną formę przed trenerami Miami Dolphins. Czyżby znalazł klub w ostatnim momencie?

 

 

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

One Response to Dzień Dobry Football #471

  1. osinho pisze:

    17 mln za sezon a nie łącznie przez 5 lat, ponad 30 jest gwarantowane (Jets to nie moja bajka)

Dodaj komentarz