Dzień Dobry Football #453

Dzień Dobry

Tematy dzisiejszych wiadomości? Wściekły Ben Affleck, poirytowany Eric Decker, uwielbiany John Elway i pewny siebie Kyle Rudolph… 😉

NFL24.PL

Słuchaliście już najnowszego odcinka audycji Tour de PLFA? Jeśli nie to gorąco polecamy! Gośćmi na antenie Radia Gol byli Antoni Omondi (jeden z filarów Warsaw Eagles oraz reprezentant Polski) i Piotr Nawrot – wciąż aktualny mistrz Polski, choć nie tylko o futbolu porozmawialiśmy…

NFL

W jaki sposób Matt Ryan stara się podnieść swój poziom umiejętności? Według rozgrywającego Atlanty Falcons, mają mu w tym pomóc ćwiczenia przed lustrem, gdzie może kontrolować pracę swoich stóp i tym samym mieć nad nimi większą kontrolę podczas meczu. My będziemy mogli to ocenić dopiero w pierwszym meczu sezonu regularnego 😉

New England Patriots mają swoich zwolenników również i w Hollywood. We wczorajszym, nowym programie HBO „Any Given Wednesday” Ben Affleck mocno krytykował NFL i samego komisarza Rogera Goodella za zawieszenie Toma Brady’ego. „Śmieszna kampania pełna niepotwierdzonych oszczerstw” – takich słów użył odtwórca roli Batmana. Sam też nie ukrywa, że jest ogromnym fanem drużyny z Bostonu i jest wściekły jak każdy pasjonat.

Tennessee Titans outside linebacker Derrick Morgan kontynuuje walkę z NFL, aby ta rozpoczęła badania nad korzystnymi aspektami leczniczej marihuany. Od niedawna dołączył do niego również były zawodnik Baltimore Ravens Eugene Monroe, który – w jego opinii – został zwolniony właśnie za poparcie tego projektu. A Wy, jak uważacie? Czy lecznicza marihuana powinna być dozwolona?

New York Jets wide receiver Eric Decker powoli zaczyna się irytować sytuacją z Fitzpatrickiem. Jak sam stwierdził, ma nadzieję na szybkie rozwiązanie tej sprawy, a przynajmniej przed obozem przygotowawczym, bo to szkodzi drużynie, która stoi w miejscu i traci na przygotowaniach. Podzielacie opinię skrzydłowego Odrzutowców?

John Elway największym ulubieńcem dziennikarzy zza wielkiej wody! GM aktualnych mistrzów właśnie odebrał nagrodę Horrigan Award, którą przyznają Professional Football Writers of America za „jakość i profesjonalny styl w pomocy dziennikarzom w ich pracy”.

Denver Broncos vice-president John Elway explains his reaction to receiving the call from new quarterback Peyton Manning informing him of his decision to sign with the Broncos in Englewood

TE Kyle Rudolph nadal upiera się przy swojej opinii, że jest najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji w całej lidze. W odpowiedzi na argumenty dotyczących jego statystyk z poprzedniego sezonu (tylko 49 złapanych podań i 495 jardów), czy innych wielkich graczy (Rob Gronkowski, Jason Witten, Antonio Gates, czy Jimmy Graham) twierdzi, że „chodzi o coś więcej”.

 

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

Dodaj komentarz