Dzień Dobry Football #404

Dzień Dobry

W dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry Football przeczytacie o nowym zawodniku Miami Dolphins, walce o Briana Hoyera, świetnej inicjatywie Crusaders Warszawa oraz wiele innych informacji. Zapraszamy!

NFL24.pl

Już dzisiaj o 18:30 w (wyjątkowo!) Kanale 2 Radio Gol zapraszamy Was na drugi odcinek Tour de PLFA! Gośćmi Kuby Kaczmarka będą: Karol Żak (rozgrywający Warsaw Eagles i reprezentacji Polski), Patryk Barczak (rozgrywający Kozłów Poznań), Krzysztof Krzemień (NFLBlog) oraz Patryk Żak (Wydział Sędziowski PZFA). Bądźcie koniecznie razem z nami!

12963757_10154727165867538_2878520666782115037_n

NFL

Defensywny liniowy Fletcher Cox pozostanie w Philadelphia Eagles. Wczoraj Howie Roseman powiedział, że jego drużyna nie jest zainteresowana żadnym transferem. „Fletcher Cox nigdzie się nie wybiera. Nie interesuje nas żaden transfer związany z Fletcherem Cox’em,” – powiedział Roseman. Jednym z powodów dla którego ostatnio coraz głośniej mówiło się o jakimś transferze Cox’a jest fakt, że nie pojawił się on na dobrowolnych treningach, które rozpoczęły się w poniedziałek.

Drużyna Houston Texans zwolniła wczoraj kolejnego rozgrywającego. Tym razem pracę stracił B.J. Daniels, który do drużyny z Teksasu trafił 21 grudnia minionego roku. Po zwolnieniu Danielsa w Texans pozostało już tylko trzech rozgrywających a są nimi: Brock Osweiler, Tom Savage oraz Brandon Weeden.

Running back Ronnie Hillman przedłużył o rok swój kontrakt z Denver Broncos. Hillman zakończył sezon 2015 z 863 wybieganymi jardami, przy 207 biegach i 7 przyłożeniami.

Drew Rosenhaus nie jest już agentem rozgrywającego Johnny Manziela. Jest to drugi agent, który w przeciągu dwóch miesięcy rezygnuje z reprezentowania Manziela.

Drużyna Dallas Cowboys ostatnimi czasy wykazuje zainteresowanie zwolnionym niedawno z Houston Texans, rozgrywającym Brianem Hoyerem. Cowboys byliby wstanie zatrudnić Hoyera tylko za, jak to zostało ładnie określone, „dobrą cenę”. Inną organizacją, która dodatkowo będzie dzisiaj gościć na testach byłego rozgrywającego Texans to New York Jets.

Wolny agent, cornerback Antonio Cromartie dał wczoraj jasno do zrozumienia, że w nadchodzącym sezonie chciałby być członkiem Dallas Cowboys. „Moim marzeniem jest granie dla Dallas Cowboys,” – powiedział wczoraj Cromartie.

Według ostatnich doniesień, włodarze Cleveland Browns są bardzo aktywni w poszukiwaniu chętnego do odkupienia ich drugiego wyboru w tegorocznym drafcie. Przypomnijmy, że do 2016 NFL Draft pozostało już zaledwie 8 dni.

Skoro przy drafcie jesteśmy, to warto również wspomnieć, że generalny menadżer Philadelphia Eagles, Howie Roseman powiedział wczoraj, że jego drużyna jest otwarta na różnego rodzaju propozycje jeśli chodzi o wymianę wyborami w tegorocznym drafcie.

Drużyna Miami Dolphins zatrudniła wczoraj defensywnego liniowego Chrisa Jonesa, zwolnionego w zeszłym tygodniu przez drużynę New England Patriots. Przypomnijmy, że Jones z powodu kontuzji łydki nie zagrał w żadnym spotkaniu meczu minionego sezonu.

Drużyna Arizona Cardinals zwolniła wczoraj defensywnego liniowego Cory Reddinga, który w tym sezonie miał obciążyć salary cap Cardinals kwotą 4 milionów dolarów. Dzięki temu posunięciu Cardinals zaoszczędzą 3 miliony dolarów w salary cap.

Drużyna Buffalo Bills zwolniła wczoraj linebackera Tony Stewarda.

PLFA

Jeżeli mieszkacie w Warszawie lub okolicy, a chcielibyście posłać swoje dzieci. bądź sami wybrać się do liceum o specjalizacji futbol amerykański, to ekipa Crusaders Warszawa wyszła na przekór tym oczekiwaniom. Szczegółowa oferta w poniższym linku. Gratulujemy inicjatywy! 🙂

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz