Dzień Dobry Football #341

Dziś w Dzień Dobry Football m.in. o podtrzymaniu decyzji zawieszenia dla Odella Beckhama Jr, kontuzji Tylera Eiferta oraz wynikach badania rezonansem magnetycznym Drew Breesa. Zapraszamy!

NFL

Władze NFL podtrzymały swoją decyzję odnośnie zawieszenia na jeden mecz skrzydłowego New York Giants, Odella Beckhama Jr. i tym samym jego występ w najbliższym meczu przeciwko Minnesocie Vikings jest niemożliwy. Przypomnijmy, że na początku tygodnia Beckham Jr. został zawieszony na jeden mecz za swoje „wybryki” w ostatnim meczu przeciwko Carolina Panthers. Młody skrzydłowy Giants chwilę po ogłoszeniu decyzji władz ligi wystosował oświadczenie w którym przeprosił za swoje zachowanie wszystkich swoich fanów, kolegów z drużyny, trenerów i ludzi w jakikolwiek sposób związanych z New York Giants.

Obaj Panowie zostali dość mocno ukarani za swoje ostatnie „wybryki”.

Skoro jesteśmy przy Beckhamie to warto dodać, że cornerback Carolina Panthers, Josh Norman również został ukarany za swoje naganne zachowanie w ostatnim meczu. Norman wpłacić będzie musiał na konto ligowe 26,044 dolarów za dwa przewinienia – facemask i uderzenie Beckhama w okolicy głowy i karku.

Trener Denver Broncos, Gary Kubiak ogłosił wczoraj, że Brock Osweiler nadal będzie pierwszym rozgrywającym drużyny. W związku z tym Peyton Manning w dalszym ciągu skupiać się będzie na swojej rehabilitacji i w poniedziałkowym meczu przeciwko Cincinnati Bengals na pewno nie zagra.

Drużyna Cleveland Browns umieściła na liście kontuzjowanych zawodników skrzydłowego Andrew Hawkinsa, który dwukrotnie w tym sezonie doznawał wstrząśnienia mózgu w związku z czym zmuszony był opuścić sześć spotkań w tym ostatnie cztery.

Linebacker Kansas City Chiefs, Tamba Hali złamał kciuk u prawej dłoni podczas niedzielnego meczu przeciwko Baltimore Ravens i wczoraj poddał się operacji. Na chwilę obecną występ linebackera Chiefs w najbliższym meczu nie wydaje się być zagrożony.

Drużyna New York Giants podpisała kontrakt z safety Brandonem Meriweatherem. Władze Giants, by stworzyć miejsce w 53 osobowym składzie dla Meriweathera umieścili na liście kontuzjowanych fullbacka Nikita Whitlocka, który w ostatnim meczu doznał kontuzji kolana.

Tight end Cincinnati Bengals, Tyler Eifert nie zagra podczas poniedziałkowego meczu przeciwko Denver Broncos. Eifert w dalszym ciągu zmaga się z objawami po wstrząśnieniu mózgu.

Badania rezonansem magnetycznym potwierdziły, że rozgrywający New Orleans Saints, Drew Brees zerwał powięź podeszwową w prawej stopie. Pomimo tego rozgrywający Saints w dalszym ciągu wierzy, że będzie w stanie zagrać w dwóch ostatnich meczach tego sezonu.

 

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

34 thoughts on “Dzień Dobry Football #341

 1. Pingback: Free UK Chat Rooms

 2. Pingback: genericspharm

 3. Pingback: Creative Tinge

 4. Pingback: horse game

 5. Pingback: lake bluff illinois

 6. Pingback: PK modeling

 7. Pingback: lequipe ligue1

 8. Pingback: Teen Chat Rooms

 9. Pingback: szallastudo.hu

 10. Pingback: Fotocamera

 11. Pingback: perfect money hosting

 12. Pingback: couponvilla.in

 13. Pingback: Drug Metabolism and Pharmacokinetic studies Target ID

 14. Pingback: Top online Casinos in New Zealand with No Deposit Bonus

 15. Pingback: Real Estate news

 16. Pingback: uniccshop new domain 2019

 17. Pingback: GVK BIO pvt limitied

 18. Pingback: p³ywanie niemowl¹t warszawa

 19. Pingback: GVK bio sciences companies

 20. Pingback: FREE International Moving Quotes

 21. Pingback: gvk bio

 22. Pingback: contrato informática

 23. Pingback: wieluñ wroc³aw

 24. Pingback: witryny szklane wysokie

 25. Pingback: https://schody-profil.pl

 26. Pingback: Buy CBD

 27. Pingback: ibine sarp

 28. Pingback: Censorship Resistant Social Media

 29. Pingback: poze

 30. Pingback: cum se trateaza

 31. Pingback: adblock

 32. Pingback: personalised gifts for pets

 33. Pingback: repelis

 34. Pingback: Anabole steroide kaufen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *