Dzień Dobry Football #335

W dzisiejszym Dzień Dobry Football przeczytacie m. in. o decyzji Cowboys w sprawie Tony’ego Romo, testach w Baltimore Ravens, nowym zawodniku Seattle Seahawks, ale i też nowym trenerze Husarii Szczecin!

NFL

Drużyna Cleveland Browns umieściła wczoraj na liście kontuzjowanych zawodników rozgrywającego Josha McCowna, kończąc tym samym jego sezon i ogłosiła wczoraj, że pierwszym rozgrywającym drużyny w najbliższym meczu będzie, Austin Davis. Johnny Manziel pełnić będzie rolę drugiego rozgrywającego i spróbuje odkupić swoje winy u sztabu trenerskiego za imprezowanie w trakcie bye-weeku.

Austin Davis nową nadzieją fanów Browns?

Włodarze Dallas Cowboys nie zdecydowali się umieścić kontuzjowanego rozgrywającego Tony Romo na liście kontuzjowanych zawodników, a wszystko to za sprawą wciąż tlących się nadziei Cowboys na udział w playoffach. Przypomnijmy, że Romo ponownie doznał kontuzji obojczyka w ostatnim meczu i najprawdopodobniej nie będzie mógł wrócić na boisko przez 6 do 8 tygodni.

Drużyna Baltimore Ravens zaprosiła na środowy trening wolnego agenta, rozgrywającego Ryana Malletta. Ravens wciąż rozglądają się, że rozgrywającym, który mógłby zastąpić na boisku kontuzjowanego Joe Flacco. W ostatnim, poniedziałkowym meczu pierwszym rozgrywającym Ravens był, były starter Houston Texans, Matt Schaub.

Seattle Seahawks podpisali kontrakt z Chasem Coffmanem, by zapełnić lukę w składzie po kontuzjowanym w ostatnim meczu tight endzie, Jimmym Grahamie. Przypomnijmy, że w tym sezonie z powodu kontuj kolana Graham nie wybiegnie już na boiska NFL.

Josh Bush został nowym safety Denver Broncos, a wszystko to przez kontuzję kostki T.J. Warda, który przez kilka najbliższych tygodni zmuszony będzie pauzować.

Włodarze Arizony Cardinals umieścili na tymczasowej liście kontuzjowanych zawodników, running backa Chrisa Johnsona. Decyzja ta oznacza, że Johnson w tym sezonie do gry powrócić będzie mógł dopiero na Super Bowl 50. Przypomnijmy, że Johnson w minioną niedzielę doznał kontuzji kolana.

12-13 stycznia NFL planuje specjalne posiedzenie w Houston, gdzie ostatecznie ma podjąć decyzję o drużynie futbolowej w Los Angeles.

Sam Bradford ma spore nadzieje na występ przeciwko New England Patriots. Rozgrywający czuje się o wiele lepiej i pozytywnie rozpatruje swój udział w najbliższą niedzielę.

PLFA

Toko Pfeiffenberger został nowym trenerem głównym Husarii Szczecin! 40-letni szkoleniowiec posiada wieloletnie doświadczenie jako zawodnik (GFL, NFL Europe) i trener. Podczas kariery grającego trenera kilkukrotnie zdobył mistrzostwo GFL, zwyciężył w EFAF CUP oraz zdobył brązowy medal Mistrzostw Świata w Futbolu Amerykańskim. Od początku w drużynach GFL kierował formacjami defensywnymi jak i ofensywnymi.

NFL24

NFL24.PL od wczoraj dostępna jest na Instagramie! Śledźcie nas, aby być na bieżąco z naszymi wizytami na futbolowych stadionach/wydarzeniach. Nie tylko tych polskich, ale i też amerykańskich!

rVTAKTf

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

33 thoughts on “Dzień Dobry Football #335

 1. Pingback: best horse game for girls

 2. Pingback: upbit transfer google authenticator

 3. Pingback: dorstroi.fs-group

 4. Pingback: Pharmacokinetic Screening services CRO

 5. Pingback: empresas de informática lisboa

 6. Pingback: shemale.uk

 7. Pingback: Free Teen Chat

 8. Pingback: Movie Trailers

 9. Pingback: urgent care dentist

 10. Pingback: FREE International Moving Quotes

 11. Pingback: virtuellen spielenden

 12. Pingback: GVK bio sciences new news

 13. Pingback: uniccshop.cm

 14. Pingback: gvk bio

 15. Pingback: GVK bio sciences new news

 16. Pingback: domy drewniane

 17. Pingback: naprawa iphone ³ódŸ

 18. Pingback: GVK bio sciences news

 19. Pingback: GVK Biosciences

 20. Pingback: AAALAC In Vivo pharmacology

 21. Pingback: Digital Marketing Agency in Canada

 22. Pingback: agen poker

 23. Pingback: fajne piosenki disco polo

 24. Pingback: Wentylator sufitowe z pilotem

 25. Pingback: https://www.urwiskowo.pl

 26. Pingback: biaya aborsi

 27. Pingback: CBD liquids

 28. Pingback: oglan sarp

 29. Pingback: How To Self Host a website

 30. Pingback: Wedding Photographers In Coquitlam

 31. Pingback: Sex Toys Online

 32. Pingback: Sports And Actions Photographers In Surrey

 33. Pingback: adblock

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *