Dzień Dobry Football #329

ddf

Jak po każdej kolejce, raport o kontuzjach z klubowych obozów, jak również ciekawostki dotyczące kolejnego tygodnia. Znamy też wszystkich uczestników IFAF Europe Champions League!

NFL

Panthers defensive end Wes Horton został zawieszony na cztery mecze za zażywanie nielegalnych substancji zwiększających wydajność. Podobnie jak WR Stephen Hill, który został ukarany jednym meczem za naruszenie polityki uzależnień.

Marshawn Lynch wyjechał w poniedziałek do Filadelfii, aby spotkać się ze specjalistą, który oceni jego kontuzję podbrzusza. Pete Carroll nie wyklucza operacji, a wtedy Lynch nie zagra przeciwko Pittsburgh Steelers.

Todd Bowles nie oskarża Ryana Fitzpatricka za ostatnią porażkę z Houston Texans i nie ma zamiaru lynchodbierać mu miejsca w składzie: „Obejrzeliśmy wideo, w którym każdy z zawodników został przez nas oceniony. Ryan nie rzucił kilka kluczowych podań, ale nie tylko on popełnił błędy, które kosztowały nas przegraną.”

Brian Hoyer będzie pierwszym rozgrywającym w 12 tygodniu rozgrywek.

San Francisco 49ers defensive end Glenn Dorsey nie zagra już w tym sezonie przez zerwanie ACL.

Brock Osweiler nadal będzie pierwszym rozgrywającym Broncos i to on zagra przeciwko New England Patriots. Co raz więcej plotek mówi o zakończeniu kariery przez Peytona, ale sam zainteresowany miał ponoć powiedzieć, że będzie chciał kontynuować swoją karierę w 2016 roku, ale być może w innym klubie.

Baltimore Ravens Training CampBaltimore Ravens quarterback Joe Flacco, który w ostatnim meczu zerwał ACL ma podobno „bardzo duże szanse” na wyzdrowienie przed początkiem następnego sezonu.

Washington Redskins tight end Jordan Reed prawdopodobnie doznał skręcenia MCL w ostatnim meczu przeciwko Carolina Panthers. Szczegóły nie są jeszcze znane.

New York Jets pozbyli się swojego OLB Quinton Coples (16. wybór Draftu 2012).

Marvin Lewis (HC Cincinnati Bengals) odniósł się do decyzji sędziów z końca spotkania przeciwko Cardinals mówiąc, że ten ‚call’ był „wyciągnięty z rękawa” i „zakrawa o niedorzeczność”. Bo jakżeby inaczej…

Washington Redskins defensive end Jason Hatcher również był zdruzgotany decyzjami sędziów podczas meczu jego drużyny mówiąc, że „wszystkie decyzje sędziów podyktowane przeciwko nam w tym sezonie muszą być spowodowane nazwą naszej drużyny”. Ciekawa teoria…

PLFA/IFAF

Znamy już wszystkich uczestników IFAF Europe Champions League. Niebawem wrocławianie dowiedzą się z kim przyjdzie im się zmierzyć w nadchodzących rozgrywkach.

Belgrade SBB Vukovi
Budapest Wolves
Carlstad Crusaders
Istanbul Bogazici Sultans
Istanbul Koc Rams
Lisboa Devils
Milano Seamen
Novi Sad Dukes
Prague Lions
St.Petersburg Griffins
Vejle Triangle Razorbacks
Vienna Danube Dragons
Wroclaw Panthers

 

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

Dodaj komentarz