DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #328

ddf

Dzisiaj w Dzień Dobry Football porozmawiamy o kontuzji Joe Flacco i Justina Forsetta, o tym dlaczego powinniśmy zwrócić uwagę na wczorajsze występny Cama Newtona oraz Jameisa Winstona. Dlaczego pewne nadzieje upadły i jak bardzo zimny prysznic należy wziąć, żeby wrócić do życia. Zapraszam!

a

Wczorajszy dzień zebrał żniwo. Kolejny tydzień, który zamyka sezon dla kilku zawodników. Po ostatnich wiadomościach mówiących o kontuzji rozgrywającego San Francisco 49ers czas na QB Baltimore Ravens. We wczorajszym meczu Ravens – Rams kontuzji doznał Joe Flacco, który zerwał ACL i prawdopodobnie MCL. Kontuzja ta jest kontuzją kończącą sezon, a jakby tego było mało, Justin Forsett RB drużyny z Baltimore złamał rękę podczas jednej z akcji. Mały szpital w Ravens, którzy grają już bez swoich czterech najlepszych zawodników. Pomimo zwycięstwa, kibice drużyny z pod znaku Kruka nie mają powodów do radości.

Całkowicie inne nastroje w Tampa Bay, gdzie wczoraj pierwszoroczniak Jameis Winston zdobył 5 przyłożeń z czego 4 w pierwszej połowie meczu przeciwko Eagles. Nieoczekiwane zwycięstwo drużyny z Florydy i świetny występ młodego rozgrywającego to doskonała wiadomość dla kibiców Bucs. Liga się cieszy kiedy młodzi zawodnicy dają nam takie występy.

Podobnie sytuacja ma się w drużynie Cama Newtona, która ma bilans 10-0! Cam wczoraj popisał się 5 przyłożeniami i pokazał, że trzeba brać go pod uwagę w wyścigu do statuetki MVP sezonu regularnego. Ekipa z Karoliny Północnej to jeden z faworytów do zrobienia psikusa w tym sezonie, idealny bilans po 11 tygodniach pokazuje, że są mocni. Przy tym to drużyna młoda i wesoła, więc uważajcie na nich, na pewno nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Jest Romo, jest zabawa! Powrót pierwszego rozgrywającego drużyny z Dallas musi zostać odnotowany – choćby dlatego, że to pierwszy wygrany mecz przez Cowboys od trzech tygodni. Romo popisał się dwoma przyłożeniami oraz dwoma przechwytami. 227 jardów przy kompletności 18/28. Widać było chemię między QB a skrzydłowymi, co powoduje natychmiastowe zwycięstwo. Czy Dallas ma jeszcze szanse na uratowanie sezonu? Zobaczymy.

 

Kamil Słonka

About Kamil Słonka

Autor portalu o Oakland Raiders, którym kibicuję od 2009 roku. Moim ulubionym zawodnikiem jest Mike Vick. Lubię ostry, siłowy i szybki futbol. Poza futbolem destyluję rapu z Kalifornii i nie pogardzę piwkiem przy meczu Boston Celtics.

5 Responses to DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #328

 1. Arek pisze:

  Tampa jest na Florydzie a nie w Kalifornii 😉

 2. artur3ooo pisze:

  a winston miał 5 td a nie 6

 3. Ochocinco pisze:

  Mike Ditka ściągnął sweter Packersów i ci od razu wygrali mecz. Czyli jednak coś było w tej klątwie. Co ciekawe w tej samej serii reklam Jerry Rice przywdziewał barwy Dallas Cowboys i ci przegrywali, a gdy tylko wrócił do barw 49ers to do gry wrócił Romo i Cowboys odnieśli zwycięstwo. Przypadek?

 4. Kowboj pisze:

  Pierwszy wygrany mecz Cowboys od trzech tygodni? Blisko 2 miesiące Dallas był bez wygranej.

Dodaj komentarz