Dzień Dobry Football #319

Dzień Dobry

W dzisiejszych newsach sporo informacji o kontuzjach, odejściach, powrotach, jak i niewiadomych. Zapraszamy.

NFL

Mike Zimmer zapewnia, że Teddy Bridgewater czuje się co raz lepiej po wstrząśnieniu, którego doznał w ostatnim meczu przeciwko Rams i ma nadzieje, że zagra przeciwko Oakland Raiders.

Green Bay Packers head coach Mike McCarthy ogłosił, że na chwilę obecną pierwszym biegaczem jest James Starks, a drugim Eddie Lacy. Możemy się zatem spodziewać, że Starks będzie częściej na boisku w meczu przeciwko Lions, aniżeli Lacy. lacy

Po kontuzji Andrew Lucka, Colts mają poważny problem i szukają rozgrywającego. Jednym z kandydatów jest Jason Campbell, który zadowala się emeryturą, ale może pieniądze przekonają go do powrotu. Campbell większość kariery spędził w Washington Redskins (2005-2009), ale nie zawojował boisk NFL. Jego statystyki: 60.3% kompletnych podań, 87-60 (TD-INT), 80.7 passer rating.

RB Matt Forte brał udział w treningu, ale w ograniczonym zakresie, a jego występ nadal stoi pod dużym znakiem zapytania.

TE Dennis Pitta, który przeszedł dwie operacje stawu biodrowego przyznał, że prawdopodobnie nie wróci już do NFL, gdyż jest to niebezpieczne dla jego zdrowia. John Harbaugh w całości ufa swojemu zawodnikowi i to głównie od Dennisa zależy, czy wróci do składu, czy jednak nie. Prawdopodobnie nie…

terrell-suggs-ben-roethlisberger-1Początkowo lekarze z Pittsburgha obawiali się, że dla Bena Roethlisbergera sezon jest skończony, ale okazało się, że to jedynie złamanie kości śródstopia i na ostatniej konferencji prasowej, Mike Tomlin, nie chciał wykluczyć jego występu przeciwko Browns…

Chicago Bears rookie tackle Tayo Fabuluje został zawieszony na cztery mecze z powodu używania nielegalnych substancji zwiększających wydajność.

Joseph Randle (były zawodnik Dallas Cowboys) również został zawieszony na cztery spotkania za naruszenie polityki osobistej ligi.

Miami Dolphins ucięli swojego RB Jonasa Gray’a, co zapewne jest spowodowane powrotem Jay’a Ajayi.

Nowym kickerem w New York Jets (pod nieobecność Nicka Folka) został były kopacz Houston Texans, Randy Bullock.

San Francisco 49ers podpisali biegacza Travaris Cadeta, który był dostępny jako wolny agent. Cadet to czteroletni weteran ligi, który sezon rozpoczynał w New England Patriots i nawet złapał jedno podanie na dwa jardy. Cadet to bardziej RB, który łapie piłki, aniżeli z nią biega.

PLFA

Husaria Szczecin oraz Północna Izba Gospodarcza realizuje proekologiczny projekt skoncentrowany na nowych technologiach. Klub ze Szczecina bierze w tym aktywny udział, co jest świetną reklamą wizerunkową zespołu, jak i całego futbolu. Dbanie o środowisko to nasza wspólna sprawa.

 

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

Dodaj komentarz