Dzień Dobry Football #301

Dziś w Dzień Dobry Football o karze dla skrzydłowego New York Giants, sytuacji running backów w Denver Broncos, a także wiele innych równie ciekawych informacji z NFL. Dodatkowo mamy dla Was kilka zdjęć stadionu w Czeskich Pardubicach. Zapraszamy! 

NFL

Władze NFL ogłosiły wczoraj, że skrzydłowy New York Giants, Odell Beckham Jr. został ukarany karą grzywny w wysokości 9 tysięcy dolarów za użycie pięści w niedzielnym meczu przeciwko Buffalo Bills. Powtórki telewizyjne pokazały, że Beckham uderzył pięścią safety Bills, Duke’a Williamsa w trakcie czwartek kwarty meczu, gdy zawodnicy z Buffalo przejęli piłkę rzuconą przez rozgrywającego Giants, Eli Manninga.

Odell Beckham Jr. ukarany przez władze NFL.

Running backowie Denver Broncos, C.J. Anderson i Ronnie Hillman w najbliższym meczu przeciwko Oakland Raiders będą „starterami”. Według Jamesa Palmera z NFL Media obaj zawodnicy będą biegać z piłką z taką samą częstotliwością.

Drużyna Houston Texans w trakcie czwartkowego meczu przeciwko Indianapolis Colts nie będzie mogła skorzystać z usług swoich dwóch skrzydłowych Nate’a Washingtona oraz Cecila Shortsa III, którzy zmagają się z kontuzjami.

Występ rozgrywających Indianapolis Colts, Andrew Luck i Matt Hasselbeck w meczu z Texans określany jest jako wątpliwy. W związku z problemami zdrowotnymi włodarze Colts zmuszeni zostali do podpisania kontraktu z rozgrywającym Joshem Johnsonem, który stracił pracę w Colts w zeszłym tygodniu.

Running backa Buffalo Bills, LeSean McCoy oraz skrzydłowy Sammy Watkins nie brali udziału we wczorajszym treningu.

Tight end Jacksonville Jaguars, Julius Thomas po raz pierwszy od momentu kiedy poddał się operacji dłoni mógł wczoraj wziąć udział w treningu i łapać piłki. Wcześniej Thomas mógł tylko biegać ścieżki. Wygląda na to, że rehabilitacja Thomas przebiega sprawnie i być może już w siódmym tygodniu rozgrywek powróci na boisko.

Skrzydłowy St. Louis Rams, Stedman Bailey powiedział wczoraj, że został ukarany przez władze ligi karą grzywny za swoją dość nietypową celebrację po tym, jak w meczu z Arizoną Cardinals w zeszłym tygodniu zdobył przyłożenie. Bailey po 18-jardowym podaniu od rozgrywającego Nicka Folesa położył się na ziemi w rogu end zone i udawał, że śpi używając piłki jako poduszki.

Włodarze NFL przegłosowali wczoraj możliwość rozgrywania większej ilości meczów NFL poza granicami USA aż do roku 2025. Nowa umowa pozwala również rozgrywać mecz poza granicami Wielkie Brytanii. Wielce prawdopodobne jest, że NFL  zawita ponowie w Meksyku bądź w Niemczech.

PLFA

Już w ten weekend Reprezentacja Polski zmierzy się z Reprezentacją Czech w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy 2016 w Futbolu Amerykańskim. Mecz odbędzie się w Czeskich Pardubicach w najbliższą niedzielę o godzinie 14:00, a my już dziś możemy Wam powiedzieć, że jak zwykle przy okazji takich wydarzeń nasz portal przygotował dla Was nie lada niespodziankę! Na naszej stronie znajdziecie obszerną relację tekstowo-zdjęciową oraz dzięki aplikacji Periscope będziecie mogli zobaczyć przed i po meczu relację z Czech!

Tak prezentuje się stadion w Pardubicach.

Pardubice+stadion

Widok z „lotu ptaka”.

pardubice_stadion_boisko

Boisko w Pardubicach.

pardubice_trybuna

Trybuny w Pardubicach.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

35 thoughts on “Dzień Dobry Football #301

 1. Kara dla Bailey’a to jakiś żart….prawda? Mamy chyba kandydata do najgłupszej kary sezonu, ale nie Bailey jest temu winien. Goodell zaraz zabroni celebracji w ogóle, no bo i komu one potrzebne?

 2. Pingback: best game horse

 3. Pingback: empresas informática

 4. Pingback: Pharmacokinetic Screening in dogs

 5. Pingback: Homepage

 6. Pingback: Free Teen Chat

 7. Pingback: Emma

 8. Pingback: 24hrdental.net

 9. Pingback: real estate

 10. Pingback: www.ethicalemployment.com

 11. Pingback: AAALAC accredited rodent vivarium facility

 12. Pingback: leczenie bezdechów warszawa

 13. Pingback: rekuperator brink

 14. Pingback: Gvk Biosciences

 15. Pingback: In Vivo Pharmacology services CRO

 16. Pingback: www.nymetrodryervent.com

 17. Pingback: Digital Marketing Australian Agency

 18. Pingback: poker online

 19. Pingback: lotki pióra

 20. Pingback: dietetyk kraków

 21. Pingback: daftar poker online terbaru

 22. Pingback: https://posadzkispeedbet.pl

 23. Pingback: CBD Gummies

 24. Pingback: ibine sarp

 25. Pingback: oglan sarp

 26. Pingback: decentralized content sharing

 27. Pingback: audio download

 28. Pingback: فروش سگ جک راسل

 29. Pingback: sanatate

 30. Pingback: adblock

 31. Pingback: personalized gifts

 32. Pingback: Sweden

 33. Pingback: online travel merchant accounts

 34. Pingback: Bed and breakfast Roma

 35. Pingback: repelis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *