Dzień Dobry Football #237

nfl logo

Za nami franchise tag, a więc jeden z najważniejszych momentów w sezonie. Nieuchronnie zbliżamy się do training campów, od których już tylko krok dzieli nas od pierwszych meczów.

NFL

– Dez Bryant podpisał kontrakt opiewający na 5 lat i 70 milionów dolarów. Co ciekawe, identyczną umowę podpisał Demaryius Thomas w Denver Broncos.

– Justin Houston stał się najlepiej opłacanym zawodnikiem Kansas City Chiefs w historii, jak również LB w całej lidze. Kontrakt, który podpisał zawarty jest na 6 lat, a wart jest 101 milionów dolarów (52.5 gwarantowane).

November 27, 2011; Kansas City, MO, USA; Kansas City Chiefs outside linebacker Justin Houston (50) celebrates after a tackle in the second half against the Pittsburgh Steelers at Arrowhead Stadium. Pittsburgh won the game 13-9. Mandatory Credit: Denny Medley-US PRESSWIRE

Justin Houston najlepiej opłacanym LB w lidze!

– Rozdano nagrody sieci ESPN – ESPY Awards. I tak o to statuetki trafiły do:
Najlepszy zawodnik college’u: Marcus Mariota
Najlepszy comeback: Rob Gronkowski, Patriots
Najlepszy zawodnik sezonu w NFL: Aaron Rodgers, Packers
Najlepszy mecz: New England Patriots – Seattle Seahawks, Super Bowl
Najlepsze zagranie: Oddel Beckham Jr., Giants

– K Stephen Gostkowski również podpisał z New England Patriots nowy kontrakt, który opiewa na 4 lata i 17, 2 milionów dolarów.

– Na stronie bleacherreport.com pojawił się nowy tekst o naszym Babsie, do którego zachęcam! Zawodnik opowiada o swoich początkach w futbolu amerykańskim, jak i całym rozwoju tego sportu w Polsce.

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

2 Responses to Dzień Dobry Football #237

  1. Arti pisze:

    Jeśli się nie mylę to Gostkowski został tym samym najlepiej opłacanym kickerem w lidze 🙂 Pats Nation Baby 🙂

Dodaj komentarz