DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #234

Dziś w Dzień Dobry Football o plotkach dotyczących transferu Peytona Manninga, możliwych problemach Terrelle Pryora, czy zadowolony trenerze Chicago Bears. Dodatkowo informacje o zbliżających się półfinałach w Gdyni i Krakowie. Zapraszamy!

 

NFL

We wtorkowy wieczór w jednej ze stacji radiowej w Denver, Benjamin Allbright powiedział, że drużyna Broncos dostała propozycję transferu rozgrywającego Peytona Manninga do drużyny Houston Texans. Chwilę po zakończeniu audycji Patrick Smyth, wiceprezydent od kontaktu z mediami z Broncos zdementował te plotki ma swoim Twitterze pisząc, „Fakt jest jeden – Spekulacje te są nieprawdziwe.”

peyton_manning

Peyton Manning rozgrywającym Houston Texans?

Rozgrywający Terrelle Pryor, który w zeszłym tygodniu trafił do drużyny Cincinnati Bengals, może mieć problemy po tym, jak na początku tygodnia opublikował na jednym ze swoich profili społecznościowych trzy filmiki z minionego minicampu. Pomimo tego, że Pryor niespełna godzinę po publikacji tych filmików zdecydował się je usunąć to jego zachowanie nie spodobało się włodarzą Bengals.

Mike Evans, skrzydłowy Tampa Bay Buccaners powiedział ostatnio, że miał przyjemność przez prawie tydzień wspólnie trenować z byłym skrzydłowym w NFL, Randy Mossem. Według Evansa, Moss w dalszym ciągu ma to coś, „Wciąż jest tak samo sprawy jak był gdy grał w NFL. Robiliśmy drille i nie mogłem za nim nadążyć. Myślę, że dzięki treningowi z Nim będę jeszcze lepszym zawodnikiem.”

Trener Tampa Bay Buccaneers, Lovie Smith powiedział wczoraj, że wybranym w pierwszej rundzie draftu, rozgrywający Jameis Winston przez ten miesiąc wspólnej pracy zrobił wszystko czego oczekiwali od niego trenerzy i włodarze Buccaners. Smith przyznał również, że jest bardzo zadowolony z tego, że to właśnie Winston trafił do jego drużyny.

PLFA

W najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 w Gdyni w półfinałowym meczu TopLigi zmierzą się drużyny Seahawks Gdynia i Lowlanders Białystok. Stawka meczu jest bardzo wysoka, ponieważ zwycięzca zagra 11 lipca w X SuperFinale na Stadionie we Wrocławiu. W tym sezonie mieliśmy już okazje oglądać starcie Seahawks z Lowlanders i wtedy o włos ekipa z Gdyni wygrali z Białostocczanami 35:32. Jak będzie tym razem, dowiemy się już w niedziele!

Link do wydarzenia na Facebooku!

Z kolei w niedzielę 5 lipca w Krakowie w półfinale PLFA I zmierzą się drużyny Kraków Kings z Wilkami Łódzkimi. Mecz ten odbędzie się o godzinie 14:00 na boisku  przy ulicy Praskiej 61A w Krakowie.

Link do wydarzenia na Facebooku!

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

1 thought on “DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #234

  1. PLFA: a w najbliższą sobotę 27.06 o godz. 13:00 (kickoff) niepokonana w tym sezonie drużyna Panthers Wrocław zmierzy się na swoim boisku z drużyną Warsaw Eagles. Stawką jest również miejsce w X Finale 😉 Let’s Go Panthers!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *