DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #222

Dziś w Dzień Dobry Football o oczekiwaniach i decyzji defensywnego liniowego Seattle Seahawks, powrocie do pełni treningów przez linebackera Philadelphia Eagles, zwolnieniach w Cleveland Browns i Buffalo Bills oraz o nowym zawodniku w Atlanta Falcons. Zapraszamy!

NFL

Defensywny liniowy Michael Bennett chciałby podpisać nowy długoterminowy kontrakt z Seattle Seahawks i w ramach próby „wymuszenia” takie decyzji na włodarzach swojego klubu postanowił nie brać udziału w zorganizowanych przez drużynę treningach.

Michael Bennett chce nowego kontraktu.

Linebacker Kiko Alonso, który opuścił cały zeszłoroczny sezon z powodu zerwania wiązadła krzyżowego przedniego (ACL) w lewym stawie kolanowym może i bierze udział we wszystkich ćwiczeniach podczas zorganizowanych treningach przez drużynę Philadelphia Eagles.

Drużyna Buffalo Bills zwolniła Jeffa Tuela, by zrobić miejsce w składzie dla innego rozgrywającego Matta Simmsa, który od trzech sezonów był członkiem składu Rexa Ryana w New York Jets. 26-letni Simms został zwolniony z Jets w zeszłym tygodniu.

Ofensywny liniowy Chris Chester podpisał jednoroczny kontrakt z drużyna Atlanta Falcons. 32-letni Chester, który w tamtym tygodniu został zwolniony przez Washington Redskins w nadchodzącym sezonie zarobi 2.8 miliona dolarów

Drużyna Cleveland Browns zwolniła long snappera Christiana Younta. Jego miejsce w składzie zajmie młody Charley Hughlett, który w tamtym sezonie przegrał rywalizację z Yountem i trafił do practice squadu.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *