DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #194

Dziś w Dzień Dobry Football o wątpliwościach Adriana Petersona, planach władz Miami Dolphins, planach ofensywnego koordynatora Buffalo Bills, nowym kontrakcie Michaela Crabtree oraz skoku na skrzynię J.J. Watta, a także nowym kontrakcie Urbana Meyera. Nie zabrakło też informacji z PLFA. Zapraszamy!

NFL

Running back Minnesota Vikings Adrian Peterson zapytany w ostatnim wywiadzie o to czy zamierza pojawić się i brać udział w którymkolwiek z obozów przygotowawczych do sezonu Vikings powiedział, że nie jest pewny tego czy weźmie w nich udział. „Zobaczymy,” – powiedział Peterson. „Nie zostałem jeszcze nawet przywrócony do drużyny.”

Adrian Peterson nie wie czy weźmie udział w którymkolwiek obozie przygotowawczym Vikings.

Władze Miami Dolphins od dłuższego czasu nie ukrywają, że chcą podpisać długoletni kontrakt ze swoim rozgrywającym Ryanem Tannehillem. Według ostatnich doniesień nowy kontrakt miałby zostać podpisany jeszcze przed rozpoczęciem sezonu regularnego.

Skoro przy Dolphins jesteśmy to warto zauważyć, że wczoraj pracę w Miami znalazł cornerback Zack Bowman, który w zeszłym sezonie reprezentował barwy New York Giants.

Nowy koordynator ofensywy Buffalo Bills Greg Roman powiedział wczoraj, że wszyscy jego rozgrywający – Matt Cassel, EJ Manuel, Jeff Tuel oraz Tyrod Taylor – dostaną szansę na grę z pierwszym składem drużyny podczas przygotowań do sezonu.

Włodarze Green Bay Packers doszli do porozumienia w sprawie przedłużenia o jeden rok kontraktu z fullbackiem Johnem Kuhnem, który w tym sezonie zarobi 870 tysięcy dolarów.

Drużyna Oakland Raiders podpisał jednoroczny kontrakt z wolnym agentem, skrzydłowym Michaelem Crabtree, który warty jest 3 miliony dolarów.

Ofensywny liniowy Wade Smith ogłosił wczoraj, że kończy z karierą sportową i przechodzi na emeryturę. Weteran w zeszłym sezonie zagrał w pięciu meczach w barwach Philadelphia Eagles. Przez całą swoją karierę rozpoczął 98 ze 143 spotkań.

J.J. Watt znowu zachwyca, tym razem w skoku na skrzynię. Zresztą sami zobaczcie.

 

NCAA

Władze Ohio State Buckeyes przedłużyły kontrakt z trenerem głównym Urbanem Meyerem, który dzięki temu związany z drużyną będzie aż do sezonu 2020. Meyer stał się również najlepiej opłacanym trenerem w konferencji Big Ten.

Urban Meyer najlepiej opłacanym trenerem Big Ten.

PLFA

Czy akcja z PLFA znowu podbije amerykańskie serwisy sportowe? Zobaczymy!

@xx_train_xx Yeeaaa the best running back in the league #espn #bialystok #pfla #lowlanders @espn #atrain @afi_review .. Commentating by yours truly .

Publiée par Jvontez Blackmon sur Lundi 13 avril 2015

Drużyny i kibice w PLFA mają dobre serca i lubią pomagać innym. Tym razem zawodnicy Kraków Tigers postanowili pomóc w akcji 42 do Szczęścia wystawiając na charytatywną aukcję swoją koszulkę z podpisami, by pomóc w leczeniu Piotrka, który w październiku 2014 roku na krakowskim rynku został zaatakowany nożem przez nieznanego mu napastnika. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć akcję i pomóc w leczeniu Piotrka zapraszamy do licytacji koszulki, aktualna cena to 20 zł.

Z kolei kibice Panthers Wrocław wystawili na licytację stuningowany Panterowy Grill. Dochód z tej licytacji zostanie przekazany na liczenie małego Adasia Matryby. Licytacja trwa do 1 maja do godziny 20:00. Swoje oferty zgłaszać można pod zdjęciem na profilu Panthers Wrocław. Aktualna cena to tysiąc złotych!

Drodzy Kibice , widzieliście na sobotnim meczu tuningowany Panthersowy Grill? Jeśli nie to załączam fotkę. Powstaje…

Publiée par Robert Lewszyk sur Lundi 13 avril 2015

 

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *