DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #177

 Dziś w Dzień Dobry Football w dużej mierze o nowych kontraktach różnych zawodnikach, nowym kontrakcie prezesa Jaguars, podziękowaniu Murray’a i niespodziance liniowego Rams, a także nowej aplikacji mobilnej PLFA. Zapraszamy!

NFL

Prezes Jacksonville Jaguars Mark Lamping przedłużył o pięć lat swój kontrakt z drużyną z Florydy. Lamping dołączył do Jaguars w roku 2012 i miał objąć to stanowisko tylko na „kilka tygodni”, widać tak dobrze się tam czuje i tak dobrze wypełnia swoje obowiązki ze właściciel Jaguars postanowił go zatrzymać na dłużej.

Mark Lamping pozostaje na dłużej w Jaguars.

Defensywny liniowy Devon Still pozostaje w Cincinnati Bengals na kolejny rok. Jest to dla niego kolejna dobra wiadomość w przeciągu dwóch dni. Dzień wcześniej Still dowiedział się, że jego córka Leah nie ma w ciele żadnych aktywnych komórek rakowych.

Skrzydłowy Dwayne Bowe, który swoja dotychczasową karierę spędził w Kansas City Chiefs w przyszłym sezonie będzie reprezentować barwy Cleveland Browns.

Cornerback Alan Ball podpisał jednoroczny, wart 2 miliony dolarów kontrakt z Carolina Panthers.

Ofensywny liniowy Byron Stingily podpisał kilkuletni kontrakt z drużyną Tennessee Titans. Szczegóły kontaktu nie są jeszcze znane.

Kolejny ofensywny liniowy James Brewer, który ostatnie cztery lata spędził w New York Giants podpisał kontrakt z inną ekipą w Nowego Jorku, Jets.

Wolny agent defensywny liniowy Ahtyba Rubin zasili skład wicemistrzów NFL, drużyny Seattle Seahawks.

Były running back Green Bay Packers, Jacksonville Jaguars i Pittsburgh Steelers DuJuan Harris podpisał jednoroczny kontrakt z ekipą Minnesota Vikings.

Z kolei inny running back Bernard Pierce, który w środę stracił pracę w Baltimore Ravens po tym, jak został aresztowany przez policję za prowadzenie pod wpływem, zgodził się dołączyć do Jacksonville Jaguars.

Chicago Bears przedłużyli o kolejny rok kontrakt z tight endem Dante Rosario.

Atlanta Falcons podpisała kontrakt z tight endem Jacobem Tammem, który tamten sezon spędził w Denver Broncos.

Tony Moeaki to kolejny tight end, który wczoraj znalazł pracę w drużynie z Atlanty.

Tampa Bay Buccaners podpisali jednoroczny kontrakt, który wart jest 1,25 miliona dolarów z cornerbackiem Sterlingiem Moorem.

W taki sposób DeMarco Murray pożegnał się ze swoimi fanami w Dallas.

 

Rozgrywający New York Jets Ryan Fitzpatrick będzie mógł zacząć rywalizację z Geno Smithem o miano pierwszego rozgrywającego dopiero podczas letni obozów przygotowawczych. Spowodowane jest to przedłużając się rehabilitacją złamanej w połowie grudnia nogi.

DeMarco Murray w świetny sposób pożegnał się z fanami Dallas Cowboys. Na jednym z bilbordów w Dallas umieścił swoje zdjęcie z napisem „Dziękuję Dallas”.

NFL Defensive Rookie of the Year defensywny linowy St. Louis Rams Aaron Donald zaskoczył swojego ojca kupując mu nowy samochód. Jesteście ciekawi jak zareagował?

Just bought my dad a new truck hahah great feeling

Film zamieszczony przez użytkownika Aaron Donald (@aarondonald99)

PLFA

Fani futbolu amerykańskiego w Polsce od dzisiaj mogą korzystać z aplikacji ligowej na urządzenia mobilne. PLFA 360 jest futbolowym centrum informacyjnym na smartfony i tablety z systemami Android  oraz iOS. Więcej informacji na temat aplikacji znajdziecie na oficjalnej stronie PLFA.

Aplikacja mobilna PLFA!

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *