DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #175

Dziś w Dzień Dobry Football informacje z obozów Browns, Eagles, Raiders, Redskins czy Bills, a także informacje o otwartych treningach Tytanów Lublin i murawie na poznańskim Golęciniu.

NFL

Wczoraj kilka osób mocno związanych z NFL informowała o dość zaskakującej ofercie ekipy Cleveland Browns, która skierowana miała być do Philadelphia Eagles i Chipa Kelly’ego. Otóż według tych informacji Browns mieli zaproponować Eagles wybór w pierwszej rundzie tegorocznego draftu w zamian za niedawno pozyskanego rozgrywającego Sama Bradforda. Według ESPN miałby to być wybór nr 19. Przypomnijmy, że Browns w tym roku posiadają dwa wybory w pierwszej rundzie i poza nr 19 mają również prawo wyboru z nr 12.

Czy Sam Bradford zagra w ogóle w Eagles?

Skoro przy Eagles jesteśmy to warto powiedzieć o tym, że outside linebacker Bryan Braman przedłużył o rok swój kontrakt, który wiąże go z drużyną do końca sezonu 2016. Braman, który w tym sezonie zarobić miał 1,2 miliony dolarów zgodził się na obniżenie swojej tegorocznej pensji do 745 tysięcy dolarów. Z kolei w sezonie 2016 zarobić ma 900 tysięcy.

Rozgrywający Colt McCoy pozostaje w Washington Redskins. Młody rozgrywający zgodził się przedłużyć swój kontrakt z ekipą z stolicy USA o kolejny rok.

Oakland Raiders podpisali kontrakt z running backiem Trentem Richardsonem, który kilkanaście dni temu stracił pracę w Indianapolis Colts.

Drużyna Minnesota Vikings przedłużyła kontrakt ze swoim wolnym agentem ofensywnym linowym Mikem Harrisem. Szczegóły kontraktu nie są jeszcze znane.

Tight end Charles Clay dołączył do ekipy Buffalo Bills, gdzie przez pięć lata 26 latek zarobić ma 38 milinów dolarów z czego aż 20 milionów ma zagwarantowane.

New England Patriots podpisali kontrakt z byłym tailbackiem New Orleans Saints Travarisem Cadetem.

Według informacji różnych źródeł ligowych drużyna Chicago Bears podpisał kontrakt z byłym long snaperem Kansa City Chiefs Thomasem Gaffordem.

Ekipa New York Giants zainteresowana jest usługami defensywnego liniowego Kenricka Ellisa, który we wtorek odwiedził ośrodek szkoleniowy ekipy z niebieskiej części Nowego Jorku. 27 letni zawodnik pierwsze cztery lata swojej kariery w NFL spędził u rywala za miedzy ekipie New York Jets.

PLFA

Tytani Lublin przeprowadzą pokazy i otwarty trening na orliku przy ul. Lwowskiej 11. Akcja ma na celu zapoznanie z drużyną i futbolem amerykańskim jak największą liczbę mieszkańców Lublina z różnych dzielnic. Odbędzie się ona w najbliższą sobotę między godziną 13.00, a 15.00. Więcej na ten temat znajdziecie w specjalnie utworzonym z tej okazji przez nich wydarzeniu na FB.

Drużyna Patriotów Poznań poinformowała wczoraj o rodzaju murawy jaka zostanie ułożony na poznańskim Golęcinie. Powierzchnia całego boiska do futbolu amerykańskiego zostanie pokryta trawą hybrydową, która jest połączeniem naturalnej nawierzchni trawiastej z tkaną wykładziną syntetyczną. Taki typ trawy ma na celu zapewnienie wysokiej jakości gry jak na boisku wykonanym z trawy naturalnej, przy jednoczesnym zachowaniu wytrzymałości trawy syntetycznej.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *