Dzień Dobry Football #157

Nowe „odmienione” logo Cleveland Browns, Earl Thomas podda się operacji ramienia, a Michael Sam podbije telewizyjne show! Do tego film przedstawiający trening Jarryda Hayne’a i prezentacje stadionu Miami Dolphins. To i wiele, wiele innych w dzisiejszym wydaniu codziennych newsów.

NFL:

– Cleveland Browns zaprezentowali „nowe” logo, które ochrzcili mianem: „Szanować przeszłość. Reprezentować przyszłość”. 14 kwietnia dowiemy się jak prezentować się będą nowe stroje drużyny! Dla tych, którzy nie widzą różnicy zestawienie obu logo:

Logo_ComparisonPamiętajmy, że to nie jedyny przypadek tak „gigantycznej” zmiany logo w NFL. W 2013 roku Minnesota Vikings również odświeżała swoje barwy:

– Josh McCown w dalszym ciągu poszukujący nowego pracodawcy spotka się dziś oraz jutro z władzami Cleveland Browns.

– Kolejny zawodnik przechodzi na emeryturę. Tym razem jest nim OLB Chargers, Jarret Johnson. Po 12 sezonach w NFL postanowił odwiesić buty na kołek i zająć się czymś innym.

– Osi Umenyiora (DE, Atlanta Falcons) ani myśli o przejściu na emeryturę. Pomimo 11 rozegranych sezonów, wciąż ma siły na kolejny.

– Julius Thomas od 10 marca będzie prawdopodobnie szukał nowego pracodawcy, a w gronie zainteresowanych są Jacksonville Jaguars i Atlanta Falcons.

– Michael Sam w końcu znalazł swoje miejsce! Pierwszy homoseksualista w NFL weźmie udział w ostatnim sezonie „Tańca z Gwiazdami” emitowanego przez stacje ABC. Jego konkurentami będą m.in. Suzanne Somers, Patti LaBelle, Willow Shields, Robert Herjavec.

– Atlanta Falcons jest bardzo mocno zainteresowana sprowadzeniem RB Justina Forsetta, jeśli ten będzie dostępny jako wolny agent od 10 marca.

– New York Giants pożegnali się ze swoim defensive endem, Mathiasem Kiwanuka. Daje im to 4,825 milionów dolarów zaoszczędzonych do salary cap.

– Earl Thomas przejdzie operacje ramienia i szacuje się, że zawodnik będzie przechodził rehabilitacje przez okres 6-8 miesięcy.

– Wczoraj informowaliśmy o zainteresowaniu Detroit Lions podpisaniem kontraktu z supergwiazdą rugby, Jarrydem Haynem. Dziś pokazujemy jego możliwości pokazane przez niego na treningu przeprowadzonym dla skautów:

– Na koniec zachęcam do obejrzenia genialnego filmiku, który obrazuje w jaki sposób zmieni się stadion Miami Dolphins od przyszłego sezonu:

http://https://www.youtube.com/watch?v=dFKEqskcMpI

PLFA:

– Futbol amerykański w naszym kraju jest niesamowicie rozwijającą się dyscypliną sportową, gdzie kluby tworzą się niczym „grzyby po deszczu”. Szczytno to miasto, dla którego futbol również nie jest obcą rzeczą. Na ostatnim turnieju futbolu flagowego drużyna Sixers wywalczyła czwarte miejsce w kraju, a fakt ten doceniła Gazeta Olsztyńska publikując wywiad z jednym z zawodników. Gorąco polecamy!:

10489634_1039118832770432_738815155841722178_n

Kuba Kaczmarek

About Kuba Kaczmarek

Z futbolem amerykańskim związany od 2006 roku. Redaktor NFL24 od 2013 roku, a od 2014 redaktor naczelny portalu. Kibicuje New England Patriots, jak również ma sympatię do St. Louis Rams. Zawodnik poznańskiego klubu futbolu amerykańskiego - Patriotów Poznań oraz redaktor portalu PiłkarskaPrawda.pl. Miłośnik wszelakich sportów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *