Dla nich sezon już się skończył.

nfl2Jeszcze przed rozpoczęciem sezonu Eagles i Ravens stracili bardzo ważnych zawodników.

 

Skrzydłowy Philadelphia Jeremy Maclin zerwał więzadła w kolanie i nie zagra już w tym sezonie. Na pewno jest to olbrzymia strata dla drużyny Chipa Kelly. Były WR Missouri Tigers to najprawdopodobniej najlepszy skrzydłowy w zespole i jego umiejętności idealnie pasowały do nowych schematów ofensywnych Eagles. Teraz Kelly będzie musiał liczyć na kogoś z trójki Riley Cooper, Jason Avant, Arrelious Benn. Inną opcją jest zatrudnienie Brandona Lloyda. Jednak oczywiście teraz pierwszą opcją w ofensywie będzie DeSean Jackson, który także w zeszłym sezonie miał problemy z pozostaniem na boisku. Warto dodać, że w przyszłym roku Maclin będzie wolnym agentem i ta kontuzja na pewno spowoduje, że nie będzie mógł liczyć na długoterminowy kontrakt.

Natomiast Baltimore Ravens stracili swojego najlepszego Tight Enda Dennisa Pitta, który doznał kontuzji biodra. W tym momencie sytuacja w ofensywie Ravens nie jest najlepsza. Joe Flacco stracił swój dwóch ulubionych odbierających Boldina oraz Pitte. Jedynym zaufany skrzydłowym jest Torrey Smith. Pitte postara się zastąpić Ed Dickson, który występując w Oregon zapowiadał się na bardzo dobrego zawodnika, ale jak na razie nie pokazał w pełni swojego potencjału. Dennis Piita podobnie jak Maclin będzie wolnym agentem po zakończeniu tego sezonu.

Paweł Śmiałek

About Paweł Śmiałek

Współautor podcastu Pick Six. Zajmuje się głównie NCAA oraz ewaluacją prospectów. Kibicuje przede wszystkim zawodnikom, a nie drużynom, bo ich historie są często wyjątkowo intrygujące.

1 thought on “Dla nich sezon już się skończył.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *