[SONDA] Sezon bez ESPN America

Jak sezon bez ESPN America wpłynął na popularność futbolu w Polsce? Zapraszamy do udziału w sondzie!

W połowie wakacji z naszego kraju i całej Europy wycofał się najważniejszy dla fanów futbolu amerykańskiego kanał telewizyjny. Zniknięciu ESPN America towarzyszyła szeroka dyskusja, ogólne niezadowolenie i cała masa pytań.

Dziś chcemy znaleźć odpowiedź przynajmniej na część z nich.

Zachęcamy do udziału w sondzie, dzięki której zamierzamy dowiedzieć się jak bardzo brak ESPN America wpłynął na ilość oglądanych przez Was spotkań NFL/NCAA, ale również czy nie osłabło ogólne zainteresowanie NFL. Prosimy o odpowiedzi na poniższe pytania:


create free polls | comment on this


create free polls | comment on this


create free polls | comment on this


create free polls | comment on this


create free polls | comment on this

Koniecznie podzielcie się także innymi spostrzeżeniami na temat sezonu bez ESPN America w komentarzach! Na Wasze głosy czekamy do końca tygodnia. W przyszłym, opublikujemy artykuł podsumowujący wyniki głosowania. Postaramy się także sprawdzić, jakie są szanse na powstanie nowego kanału sportowego z transmisjami NFL.

Avatar

About Jacek Masłowski

12 thoughts on “[SONDA] Sezon bez ESPN America

 1. ciągle marzy mi się, że pojawi się w Polsce Fox Sports, wtedy byłaby szansa na transmisję meczy NFL w HD, wiadomo że tylko kilku w ciągu kolejki ale zawsze. ESPN America brakuje, ten brak jest odczuwalny, ale człowiek jest się w stanie do wszystkiego przyzwyczaić. Niestety.

 2. Wielka szkoda, że Polsat Sport nie transmituje meczów NFL na żywo. Oczywiście z wyjątkiem SuperBowl. Lecz to nie zmienia faktu, że mniejszą frajdę sprawia oglądanie retransmisji meczu, niż zarywanie nocek dla NFL. Tak na marginesie przyjemnie się słucha komentatorów Polsatu Sport

  PS
  Orientujecie się czy jest jakaś szansa na transmisje LIVE w przyszłym sezonie?

 3. Ostatnie kilka lat oglądałem NFL właśnie na ESPN America i brakuje mi tego, nie ma to jak u siebie na dużym telewizorze obejrzeć. Teraz oglądam przez internet i wybieram mecze głównie Raiders, czego nie robiłem wcześniej bo na pasku zawsze podawali wyniki więc później nie było sensu oglądać retransmisji znając wynik. Toteż oglądając na ESPN mecze miałem lepsze rozeznanie, a teraz przez internet nie nie umiem oglądać, jednak tęskni się za dużym ekranem.

 4. nie miałem pakietu ESPN na polsacie i raczej nie będe miał. Mnie głównie streem ratuje. Załączam mecz na lapku i podłączam do TV jakość troche gorsza ale daje rade.

 5. Zadane pytania nie wyczerpują tematu.
  Wręcz zaciemniają obraz, bo chyba nie jestem wyjątkiem, że mimo braku ESPN America oglądałem więcej a nie mniej meczów, ale to tylko przez to, że nie miałem wyjścia, musiałem KUPIĆ (bo nie umiem kraść) Game-pass.
  Gdyby był ESPN America oglądałbym go dalej, BARDZO GO BRAK, choć dzięki temu brakowi odkryłem coś wspaniałego = game pass, z którym chyba nie będę umiał się rozstać.

  Ta ankieta nie ma pytania: czy gdyby dalej było ESPN America to byś je z przyjemnością oglądał?

 6. w uzupełnienie:
  Gam-pass nadaje w rozdzielczości 4500 Kbps, tak, że można bardzo łatwo oglądać na ekranie TV, wystarczy wcisnąć na klawiaturze przyciski WIN plus P i oglądamy na dużym ekranie

 7. Ja natomiast wykupiłem Game Pass i byłem bardzo, ale to bardzo zadowolony. Każdy z nas (ja i 2 synowie) kibicujemy różnym drużynom. Mogliśmy przez cały sezon oglądać swoje drużyny. W TV musieliśmy oglądać mecze, które były transmitowane, a w Passie te które chcemy. Na nowy sezon znowu kupię Passa i zachęcam innych.

 8. Mecze oglądałem jedynie na Polsacie Sport News (naziemna telewizja cyfrowa DVB T). Bardzo fajni komentatorzy, szkoda tylko, że mecze nie są puszczane w całości, no i ten pasek na dole kanału z wiadomościami zasłania sporą część ekranu – czasami tabelę z wynikiem 😀

 9. Brak ESPN America był BARDZO ODCZUWALNY, nie wyobrażam sobie po prostu żeby w przyszłym sezonie nie było nowego kanału z NFL. Co z tym Fox Sports?

 10. espn america to było to i wielka szkoda że nie ma juz tego kanału, obok nfl był tam nhl i mlb więc dla mnie raj. Taki kanał ma tą przewage ze można obejrzeć powtórke o dogodnej porze nie znając wyniku. Na necie oglądam tylko mecze które są rozgrywane w południe a o 19 polskiego czasu, rano trzeba wstać. Jesli ktoś lubi amerykańskie ligi , nie tylko nfl to jedyna nadzieja w fox sports już mają prawa do nfl i mlb a może jeszcze coś dokupią. Nawet jak nie wejdą do polski do jest szansa ze będą pokazywać pojędyńcze mecze na fox tak jak teraz eurolige. Na polskie kanały bym nie liczył bo jakoś na prawa po americe nie było chętnych

 11. Pingback: [WYNIKI SONDY] Sezon bez ESPN America | NFL24.PL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *