Problemy TE Pats, Kowboj traci pracę

Zapraszamy na najświeższą porcję newsów na bieżący weekend!

Hernandez w opałach

Tight end New England Patriots, Aaron Hernandez jest podejrzany w sprawie o zabójstwo, 27-letniego półprofesjonalnego futbolisty Odina Lloyda. Gracz jest w centrum wydarzeń odkąd ciało ofiary zostało znalezone w parku niedaleko domu zawodnika. W dzielnicy, w której znajduje się posiadłość zawodnika został nagrany filmik pokazujący Hernandeza i Lloyda idących przez Fayston street w Bostonie w poniedziałek rano. Sytacji podejrzanego nie polepsza fakt, że po pierwszej rozprawie sądowej zniszczył swój telefon komórkowy i system ochrony mieszkania. Hernandez prawodpodobnie zostanie aresztowany za nakazem sądowym.

Kaepernick w formie

Nawet pomimo tego, że do rozpoczęcia sezonu jeszcze nie blisko, ramię Colina Kaepernicka prezentuje się w pełnej okazałości. W piątek wieczorem, rozgrywający miał okazję rzucić piłkę baseballową i wyszło mu to całkiem nieźle, ponieważ ta osiągnęła prędkość 140 km na godzinę (rekord to około 20 więcej).  Kiedyś Kaep był gwiazdą szkoły średniej w Kalifornii i wyrażał na Twitterze podekscytowanie powrotem na baseballowy diament.

Cowboys zwalniają

Defensive end, Anthony Hargrove nie będzie miał już szansy wystąpić z niebieską gwiazdą na koszulce. Zawodnik nie grał w sezonie 2012 częściowo z powodu ośmiomeczowego zawieszenia za swoją rolę w wielkiej aferze New Orleans Saints. Jak donoszą media, gracz miał problemy z dojściem do formy i zbyt wiele czasu na treningach spędzał ćwicząc poza boiskiem, by nadrobić zaległości. Pięć lat temu był też zawieszony za użycie zakazanych substancji.

 

Avatar

About Kuba Bieganowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *