Dzień Dobry NFL #46

Za oknem pierwsze przymrozki, chłodem zawiało także w Waszyngtonie. Dlaczego? Na to pytanie odpowie dzisiejsze Dzień Dobry NFL. Zapraszamy.

– LB Redskins, Keenan Robinson, został trafiony samochodem przez pijanego kierowcę, podczas gdy sam jechał ze swoją rodziną. Na szczęście nikomu się nic nie stało. Jak napisał na twitterze Robinson: Dziękuję Bogu za to, że czuwał nad nami dzisiejszej nocy. Uderzył w nas pijany kierowca, o mało co nas nie zabijąc. 

– CB Vikings, Captain Munnerlyn, uniknie kary za roughing the passer w czwartej kwarcie niedzielnego meczu. Sam zainteresowany uważa, że żadnej flagi być nie powinno i Vikings zostali pozbawieni szansy na comeback.

Mem opublikowany przez Emmanuela Acho, LB Eagles

Mem opublikowany przez Emmanuela Acho, LB Eagles

– Posypały się kary za bójkę podczas meczu Redskins-Eagles. LT Orłów, Jason Peters, zapłaci 10 tys. dolarów, zaś DT Czerwonoskórych, Chris Baker, jest zobligowany zapłacić nieco ponad 8 tys. dolarów.

– FB Chiefs, Joe McKnight, który zaliczył świetny występ przeciwko Dolphins, zdobywając 2 przyłożenia, zerwał ścięgna Achillesa. Jest to już trzeci tego typu przypadek w Kansas City. Z tym samym urazem zmagają się Derrick Johnson i Mike DeVito.

– Najprawdopodobniej jutro, Patrick Willis zostanie samodzielnym liderem 49ers, jeżeli chodzi o liczbę solo tackles. Zarówno on, jak i legendarny Ronnie Lott, mają ich na koncie równo 751.

– Redskins sprzedają na stadionie przeterminowane piwo. Uwagę Dana Steinberga, zwrócił znak na szyjce Budweisera – było to logo Mistrzostw Świata w piłce nożnej, które jak wiemy skończyły się na początku lipca. Po sprawdzeniu daty przydatności do spożycia okazało się, że faktycznie piwo sprzedawane na FedEx Field jest przeterminowane.

 

Kuba Tłuczek

About Kuba Tłuczek

Redaktor naczelny NFL24, fan futbolu od 11 lat, od początku kibicuje Delfinom z Miami. Pisze o NFL i CFL. Z portalem związany od kwietnia 2013 roku.

2 thoughts on “Dzień Dobry NFL #46

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *