UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim - News
Nazwa użytkownika
Hasło

Zapamiętać?
Zapomniane Hasło?
Szukaj:


Reklama

  Ostatnie artykuły
Ostatni artykuł:
"Targowisko" czas zacząć!!!

Polecamy również:
- No Huddle: Futbol amerykański, a rywalizacja międzynarodowa
- 2013 Mock Draft 1.0 - Tomasz Piątek
- 2013 Mock Draft 1.0 - Paweł Śmiałek
- 2013 Mock Draft 1.0 - Michał Gutka
- No Huddle: Odbić się od dna
Więcej artykułów znajdziecie TUTAJ

Facebook

  Tight end w Patriots
New England PatriotsW zamian za przyszłorocznego picka w pierwszej rundzie Draftu, New England Patriots udało się pozyskać Alexa Smitha (TE) z zespołu Buccaneers. Zawodnik został zaciągnięty przez Bucs w 2005 roku w 3 rundzie Draftu. W całej karierze zaliczył on 129 receptions, zdobył 1252 jardów oraz 11 przyłożeń. Rozegrał on dotychczas 58 spotkań. W 2005 roku zdobył 41 passes, co dało mu tytuł najlepszego debiutanta na pozycji tight enda.
Żródło: ESPN

  Czystki na pustyni
Arizona CardinalsRB - Edgerrin James , CB - Roderick Hood oraz DE - Travis LaBoy to zawodnicy, z których rezygnują Cardinals.

Czytaj więcej

  Saints zwolnili dwóch weteranów
New Orlean SaintsZespół New Orlean Saints zdecydował się na zwolnienie dwóch zawodników z wieloletnim doświadczeniem. Pierwszym z nich jest Brian Young (DT). Powodem tej decyzji była kontuzja lewego kolana. Dyrektor generalny Saints, Mickey Loomis, nazwał Younga "jednym z najciężej pracujących zawodników, jakich kiedykolwiek poznał". Z drużyną Saints pożegnał się też Hollis Thomas (również DT). 35-letni zawodnik, zagrał tylko połowę meczów w zeszłym sezonie, z powodu kontuzji tricepsu.
Źródło: ESPN

  Podsumowanie - Draft 2009
NFL DraftNa naszej stronie dostępny jest kolejny artykuł, tym razem poświęcony podsumowaniu wydarzeń ostatniego weekendu - "Emocjonujący i zadziwiający, zaskakujący i przewidywalny. Draft 2009 w NFL.". Zawarte są w nim wszystkie najważniejsze informacje dotyczące tegorocznego Draftu. Autorem artykułu jest berik, a Wy możecie przeczytać go TUTAJ

  NFL24 TV - odcinek 2
NFL24 TVTym razem przygotowaliśmy dla was 10 najlepszych przyjść w historii. Ponadto możecie zobaczyć w jaki sposób Drew Brees, motywował drużynę New Orlean Saints przed jednym z spotkań

Czytaj więcej

  Znamy okładkę Maddena 2010
NFLOkładka nowej odsłony Madden NFL 10 już znana.


Czytaj więcej

  Scaife z nową umową
Tennessee TitansBo Scaife (TE), zostaje w drużynie Titans. Dzisiaj jego agent ogłosił przedłużenie umowy. Zawodnik podpisał roczny kontrakt, warty 4,46 milionów dolarów.
Potwierdził również, że podczas Draftu, kilka drużyn było zainteresowanych pozyskaniem tight enda.

W zeszłym sezonie, był on istotnym zawodnikiem ofensywy, Titans. Ustanawił życiowy rekord 58 catches (7 wynik ostatniego sezonu). Przypominamy, że drużyna z Tennessee w 58 picku, pozyskała z South Caroliny, zawodnika również grającego na pozycji TE - Jareda Cooka.

Źródło: ESPN

  Stafford i Sanchez
NFL DraftPierwszy pick tegorocznego Draftu, nie przyniósł zaskoczenia: Lions zdecydowali się na pozyskanie Matthewa Stafforda (QB ) z uniwersytetu Georgia. Ma on wyprowadzić Detroit na dobrą drogę po ostatnim fatalnym sezonie (0-16). Na pozyskanie quaterbacka (Mark Sanchez) zdecydowało się też New York Jets. Za prawo skorzystania z picka nr. 5 (w zamian za Browns), Jets musieli oddać swój dwa picki (nr. 17 i 52), Kenyona Colemana (Defensive end), Abrama Elama (safety) oraz Bretta Ratliffa (quaterback). Fani Jets mają mieszane uczucia, co do decyzji jaką podjęli właściciele klubu.
Źródło: ESPN

  Wzmocniona ofensywa Jaguars
Jacksonville JaguarsJaguars ulepszyli swoją ofensywę, wybierając Eugene Monroe (OT), w ósmym picku pierwszej rundy Draftu. W nowym zawodniku, pokładane są duże nadzieje. Jags liczą na powtórkę sprzed 14 lat, gdy pozyskany przez nich Tony Boselli, stał się gwiazdą zespołu (grał w 5 Pro Bowlach).

Źródło: ESPN

  Curry w Seattle
Seattle SeahawksW pierwszej rundzie Draftu, zespół Seattle Seahawks (4 pick), zdecydował się na pozyskanie Aarona Curriego (OLB ) z Wake Forest. Curry stwierdził, że liczył na dołączenie do defensywy Seattle. Decyzja o pozyskaniu outside linerbacka, była podyktowana wcześniejszym odejściem Juliana Petersona do zespołu Detroit Lions.
Źródło: ESPN

  Tony Gonzalez w Atlancie
Atlanta FalconsW czwartek drużyna z Atlanty wzmocniła swój skład jednym z najlepszych tight end-ów w historii ligi. Tony Gonzalez jest jedynym zawodnikiem na tej pozycji, który grał w 10 Pro Bowlach. Spędził on 12 sezonów w zespole Kansas City Chiefs. W zamian za Gonzaleza, drużyna Falcons oddała swój przyszłoroczny pick w 2 rundzie Draftu. W zeszłym sezonie, zawodnik zdobył 10 przyłożeń i przebiegł łącznie 1058 jardów (96 passes). Jeden z najbardziej popularnych zawodników zespołu z Kansas, stwierdził w wywiadzie dla Associated Press, że opuszczenie miasta i kibiców nie jest dla niego proste. "Kocham Kansas" powiedział, "Kibice byli dla mnie niewiarygodni. Będę tęsknił za nimi. Z jednej strony to dobry dzień dla mnie, ale z drugiej jest on również smutny. Będzie mi brakował wybiegania z tunelu, widząc morze czerwonych kolorów w ich rękach".
Źródło: ESPN / NFL.com

Forum

Reklama

Ankieta
Czy drużyna Baltimore Ravens wejdzie do playoffów w nadchodzącym sezonie po takich roszadach w składzie?

Raczej nie

Tak

Nie

Raczej tak


INSERT command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_online'
Aktualnie online
· Gości online: 0

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 963
· Najnowszy użytkownik: Cycu

Polecane Strony
Współpracujemy z:
PZFA.PL
Radio eLO RMF
Kraków Football Kings
Statua Sportu

Polecamy strony:
Cougars Szczecin
Europlayers
Lakros.me
Wyniki

Chcesz rozpocząć współpracę z naszym portalem? Napisz na redakcja@nfl24.pl

Kopiowanie jakichkolwiek tekstów lub materiałów ze strony bez zgody administratorów jest zabronione
UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_settings'UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_settings'