UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.19' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim - News
Nazwa użytkownika
Hasło

Zapamiętać?
Zapomniane Hasło?
Szukaj:


Reklama

  Ostatnie artykuły
Ostatni artykuł:
"Targowisko" czas zacząć!!!

Polecamy również:
- No Huddle: Futbol amerykański, a rywalizacja międzynarodowa
- 2013 Mock Draft 1.0 - Tomasz Piątek
- 2013 Mock Draft 1.0 - Paweł Śmiałek
- 2013 Mock Draft 1.0 - Michał Gutka
- No Huddle: Odbić się od dna
Więcej artykułów znajdziecie TUTAJ

Facebook

  Anderson po trzynastu sezonach kończy karierę
Baltimore RavensRight tackle Baltimore Ravens przechodzi na emeryturę. 33-letni Anderson spędził 13 sezonów w NFL (zagrał w 184 meczach), z czego dwanaście w Cinncinati Bengals. OT był cztery razy nominowany do PRO BOWL. Anderson został zatrudniony przez Baltimore w 2008 roku, po zwolnieniu z Cinncinati. Anderson w nadchodzącym sezonie miał rywalizować o miejsce w pierwszym składzie, z wybranym w pierwszej rundzie draftu Michaelem Oherem.
Źródło: NFL.com

  Jackson (RB) zostaje w Buffalo
Buffalo BillsFred Jackson zgodził się na warunki nowej umowy i pozostanie w zespole Buffalo Bills.

Czytaj więcej

  Drew Bennett wróci do Titans?
Tennessee TitansDrew Bennett (WR) spotkał się z włodarzami swojego dawnego klubu: Tennessee Titans.

Czytaj więcej

  Co z Winfieldem?
Minnesota VikingsPodczas, gdy wszyscy zastanawiają się nad możliwością dołączenia do zespołu z Minnesoty Brett'a Favre'go (QB ), zespół Vikings ma problemy z nowym kontraktem dla Antoine'go Winfield'a (cornerback). Rozmowy na temat nowego kontraktu dla weterana utknęły w martwym punkcie. Jego agent powiedział, że negocjacje "osiągnęły impas". Odmówił on komentarza w sprawie udziału zawodnika w przedsezonowej sesji treningowej. Winfield występuje w NFL od 1999 roku. Swoją karierę rozpoczął w barwach Buffalo Bills. W 2004 roku przeniósł się do zespołu z Minnesoty, gdzie gra do dzisiaj. Po zakończeniu ostatniego sezonu, zagrał w meczu Pro Bowl. Za miesiąc skończy 32 lata. Nie tak dawno mówił, że chciałby dokończyć swoją karierę w obecnym zespole.
Źródło: ESPN

  Michael Gaines trafi do Bears
Chicago BearsRoczną umowę z zespołem Chicago Bears, podpisał tight end - Michael Gaines. Zawodnik rozpoczął swoją karierę w 2004 roku, w barwach Caroliny Panthers. W 2007 roku trafił do Buffalo, skąd rok później przeniósł się do zespołu Detroit Lions. W całej swojej karierze rozegrał 73 spotkania, zaliczył 79 catches, 810 jardów oraz 5 przyłożeń. Warunki kontraktu z Bears nie zostały ujawnione.
Źródło: ESPN

  Wikingowie potwierdzają zainteresowanie Favrem
Minnesota VikingsMinnesota przerywa ciszę. Prezydent klubu pan Mark Wilf potwierdził, że Favre jest w obiekcie zainteresowań Wikingów. Zarząd jest w trakcie analizowania wszystkich czynników dotyczących free agenta. Jednakże Wilf zaprzecza jakoby włodarze klubu kiedykolwiek spotkali się z Favrem. Prezydent wierzy też, że fani, którzy chcieliby się dowiedzieć więcej na ten gorący temat, będą respektować prywatny charakter sprawy.
Źródło: NFL.com

  Tinoisamoa zwolniony
St. Louis RamsZespół St. Louis Rams zwolnił jednego ze swoich weteranów - linebacker'a - Pisa Tinoisamoa. Trener Spagnuolo nazwał to "trudną decyzją podyktowaną wieloma czynnikami". Tinoisamoa ma na swoim koncie 6 lat występów w NFL. W ostatnim sezonie zaliczył 135 tackles. Został on zaciągnięty przez drużynę z St. Louis w 2002 roku, w II rundzie Draftu (43 pick).
Źródło: ESPN

  Ryan będzie lepszy
NFLZapraszam do przeczytania ciekawego artykułu pióra Pata Yasinkasa z ESPN.com.

Tekst znajdziecie TUTAJ

  Zmiana nazwy stadionu
Miami DolphinsOd wczoraj stadion na którym swoje mecze rozgrywa drużyna Miami Dolphins, zmienił nazwę z "Dolphin Stadium" na "LandShark Stadium". Zmiana ta rozpoczyna roczną współpracę z piosenkarzem Jimmy Buffett'em. Stara nazwa stadionu zostanie przywrócona tuż przed XLIV Super Bowlem, który w tym roku odbywa się w Miami.
Źródło: ESPN

  NFL24 TV - odcinek 3
NFL24 TVZapraszamy na kolejny odcinek, w którym zobaczycie: 10 najszybszych zawodników w historii NFL oraz coś dla wszystkich, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z futbolem amerykańskim: 8-minutowy skrót ostatniego finałowego meczu między Cardinals, a Steelers (43 Super Bowl).

Czytaj więcej

  Karuzeli z Brettem ciąg dalszy
New York JetsHistoria o przejściu na emeryturę QB Bretta Favre'a wydaje się nie mieć końca. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie. Reporter NFL.com Scott Hanson spotkał się z agentem Favre'a, Busem Cookiem , który zaprzecza plotkom o jakimkolwiek spotkaniu z włodarzami Vikings. "Jeżli Brett kiedykolwiek podpisze kontrakt z Vikings, to nie będzie to zemsta wobec Packers" - mówi Cook.
Źródło: NFL.com

Forum

Reklama

Ankieta
Czy drużyna Baltimore Ravens wejdzie do playoffów w nadchodzącym sezonie po takich roszadach w składzie?

Raczej nie

Tak

Nie

Raczej tak


INSERT command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.19' for table 'nfl24_online'
Aktualnie online
· Gości online: 0

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 963
· Najnowszy użytkownik: Cycu

Polecane Strony
Współpracujemy z:
PZFA.PL
Radio eLO RMF
Kraków Football Kings
Statua Sportu

Polecamy strony:
Cougars Szczecin
Europlayers
Lakros.me
Wyniki

Chcesz rozpocząć współpracę z naszym portalem? Napisz na redakcja@nfl24.pl

Kopiowanie jakichkolwiek tekstów lub materiałów ze strony bez zgody administratorów jest zabronione
UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.19' for table 'nfl24_settings'UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.19' for table 'nfl24_settings'