Pick Six Offseason #5

Po trzytygodniowym „urlopie” od NFL, wracamy z kolejną częścią Pick Six Offseason. Epizod piąty to przede wszystkim ostatnie wieści o zmianach w składzie m.in. Cleveland Browns i Oakland Raiders, za to w drugiej części będzie z nami oddany, wierny „serowym” barwom, Marcin Garus, zapraszamy! 🙂

To, że NFL nie śpi w okresie kiedy nie są rozgrywane spotkania widzimy niemal codziennie, a dzisiaj podejmiemy się próby racjonalnego wyjaśnienia dlaczego Robert Griffin III znalazł angaż na sezon 2016-2017 w Cleveland Browns. Kolejny temat to zamieszanie z Colinem Kaepernickiem, który z jednej strony ma problem z szatnią 49ers, a z drugiej nie chce się zrzec dużego kontraktu za sezon 2016 w zamian za miejsce w składzie Denver Broncos, obecnego mistrza ligi. W dalszej części o tym dlaczego Oakland Raiders mogą namieszać w przyszłym sezonie NFL, a podcast kończymy rozmową z Marcinem Garusem, który przybliży Wam ostatnie miesiące w życiu organizacji Green Bay Packers, a więc nie zabraknie informacji o terapii odchudzającej Eddie Lacy’ego, ostatnich ruchach kadrowych oraz przewidywaniach przed Draftem, który już w dniach 28-30 kwietnia. Zapraszamy!

Eez2OW3

Najlepsza polska audycja o futbolu amerykańskim! Lubisz czytać o futbolu? Pokochasz o nim słuchać. Możesz ściągnąć nagranie i słuchać podczas jazdy autem, rowerem lub w drodze do pracy! Redaktorzy serwisu NFL24.pl (oraz specjalni goście) dyskutują o bieżących wydarzeniach prezentując swoje opinie. Śledź nas na Facebooku oraz słuchaj w aplikacjach iTunes oraz Stitcher!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *