DZIEŃ DOBRY NFL #104

W dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry NFL jak co niedzielę głównie informacje o kontuzjach i statusach przed meczowych oraz kilka innych ciekawych informacji! Zapraszamy!

Zawodnik Washington Redskins, który nie chciał ujawniać swojego nazwiska powiedział w jednym z wywiadów, że rozgrywający Robert Griffin III zachowuje się jak rozpieszczona diva, która bardziej dba o siebie niż o wygrywanie spotkań. Nie jest to jedyny zawodnik z szatni Redskins, który ma podobne odczucia. Zawodnik te dodał również, że RG III w tym sezonie gra koszmarnie i stracił wiarę podobnie jak reszta szatni w rozgrywającego.

Robert Griffin III stracił wsparcie wśród zawodników ze swojej drużyny.

Władze Denver Broncos aktywowały kickera Brandona McManusa ze swojego practice squadu. McManus będzie brał udział w kick offach drużyny w meczu przeciwko Buffalo Bills, z kolei Connor Barth kolejny kicker w składzie będzie wykonywał field goale. W skutek tej „promocji” Broncos musieli zwolnić pierwszoroczniaka Isaiaha Bursea, który w tym sezonie biegł z każdym z 53 punt returnów drużyny w tym sezonie.

Skrzydłowy Aldrick Robinson został zwolniony z Washington Redskins, by zrobić miejsce w 53 osobowym składzie linebackerowi Gabe Millerowi, który podpisał kontrakt z drużyną.

New Orleans Saints tight end Jimmy Graham powiedział, że „codziennie” zmaga się z bólem w swoim prawym ramieniu dlatego tak słabo wychodzi mu blokowanie przeciwników w tym sezonie. Graham doznał kontuzji ramienia podczas piątego tygodnia rozgrywek w meczu przeciwko Tampa Bay Buccaneers.

Drużyna Arizona Cardinals w meczu przeciwko Kansas City Chiefs będzie musiał sobie poradzić bez swojego podstawowego running backa Andre Ellington, który w tym meczu nie zagra z powodu kontuzji biodra, której nabawił się zeszłym tygodniu. Miejsce Ellingtona w podstawowym składzie zajmie Stepfan Taylor.

Kolejnym running backiem, który nie zagra w tą niedzielę jest Jerick McKinnon z Minnesota Vikings. McKinnon zmaga się z kontuzją pleców, która wyklucza go z gry nie tylko dziś ale z gry w ostatnich czterech spotkaniach. Władze Vikings umieściły swojego najlepszego w tym sezonie running backa na liście kontuzjowanych zawodników. Linebacker Anthony Barr z kolei jest nie pewny swojego występu z powodu kontuzji kolana.

Drużyna Pittsburgh Steelers aktywowała linebackera Jarvisa Jonesa z listy kontuzjowanych zawodników przeznaczonych do powrotu. Tym samym Jones będzie w stanie wrócić do gry w dzisiejszym meczu przeciwko Cincinnati Bengals co z kolei wydaje się bardzo możliwe gdyż występ Jamesa Harrisona jest nie pewny z powodu kontuzji kolana. Drużyna, by zrobić miejsce w składzie dla Jonesa umieściła na liście kontuzjowanych zawodników cornerbacka Corteza Allena.

 

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *