Dzień Dobry Football #524

Zmiana godziny rozgrywania spotkań w ramach International Series w Londynie, plotki o rezygnacji z TNF oraz cała lista informacji o stanach zdrowia poszczególnych zawodników!

NFL

Władze NFL ogłosiły, że od przyszłego roku mecze rozgrywane w Londynie nie będą zaczynały się tak jak do tej pory o 15:30 czasu polskiego ale jak większość spotkań rozgrywanych w NFL – o godzinie 19:00 czasu polskiego. Zmiana ta spowodowana jest słabą oglądalnością tych spotkań przez Amerykanów.

Londyn NFL

Wiele ostatnio mówi się o zrezygnowaniu z rozgrywania spotkań w czwartek w ramach tzw. Thursday Night Football. Jednak według właściciela Dallas Cowboys, Jerry’ego Jonesa mecze te powinny pozostać, pomimo słabej w tym roku oglądalności. A jak Wy uważacie?

Czy NFL powinna zrezygnować z meczów w ramach TNF?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Włodarze Buffalo Bills umieścili na liście kontuzjowanych zawodników skrzydłowego Walta Powella oraz defensywnego liniowego Corbina Bryanta. Ich miejsce w 53-osobowym składzie zajęli skrzydłowy Dez Lewis oraz defensywny liniowy Deandre Coleman.

Jordan Cameron, tight end Miami Dolphins, dwa miesiące po tym, jak po raz czwarty w swojej sportowej karierze doznał wstrząśnienia mózgu wyznał, że czuje się świetnie i nie ma zamiaru po zakończeniu tego sezonu przechodzić na sportową emeryturę. „Nie zamykam żadnych drzwi, żadnych możliwości. Póki co, chcę poczekać do końca sezonu. Wielu myśli, że się skończyłem, że powinienem przejść na emeryturę. Ale tak nie jest!” – powiedział Cameron w jednym z wywiadów.

Na liście kontuzjowanych zawodników zostali umieszczeni również dwaj centrzy Carolina Panthers, Ryan Kalil (ramię) oraz jego zmiennik Gino Gradkowski (kolano). Ich miejsce w składzie zajęli wolny agent, center, Ryan Wendell oraz ofensywny liniowy Dan France, który kilka ostatnich tygodni spędził w practice squadzie Cleveland Browns.

Cornerback Atlanty Falcons, Desmond Trufant poddał się wczoraj operacji kontuzjowanego barku i już w tym sezonie nie wybiegnie na boiska NFL.

Władze Baltimore Ravens zostały poinformowane przez przedstawicieli NFL, że ich drużyna brana jest pod uwagę jeśli chodzi o wybór drużyn, które w przyszłym sezonie rozegrają mecz w ramach International Series w Londynie. Ravens swój wyjazdowy mecz mieliby rozegrać z Jacksonville Jaguars, drużyną, która jest w połowie swojej umowy z Wembley Stadium na rozgrywanie jednego meczu w sezonie w Londynie do końca roku 2020.

Marcus Cannon przedłużył swój kontrakt z drużyną New England Patriots o kolejne 5 lat. Tym samym ofensywny liniowy, w trakcie trwania tego kontraktu, zarobi 32.5 miliona dolarów, z czego 14.5 miliona dolarów to kwota gwarantowana.

Andrew Luck, rozgrywający Indianapolis Colts, powrócił do pełnych treningów z resztą drużyny po tym, jak z powodu wstrząśnienia mózgu zmuszony był pauzować w ostatnim meczu.

Ofensywny liniowy Buffalo Bills, Seantrel Henderson został zawieszony przez władze NFL na 10 spotkań za naruszenie polityki ligi dotyczącej używania niedozwolonych substancji. To drugie zawieszenie Hendersona w tym roku. Wcześniej został on zawieszony na pierwsze cztery mecze sezonu regularnego.

A skoro mowa o Bawołach – Sammy Watkins nie brał udziału w ostatnich ćwiczeniach, gdyż skarżył się na ból w stopie, którą ostatnio operował. Nikt jednak nie przesądza o jego braku w meczu przeciwko Raiders, choć też nikt nie wypowiada się optymistycznie.

W najbliższym meczu Dallas Cowboys, przeciwko Minnesota Vikings, na pewno nie zobaczymy S J.J. Wilcoxa oraz LB Justina Duranta.

Rozgrywający Oakland Raiders, Derek Carr, uspokoił kibiców na wczorajszej konferencji prasowej zapewniając, że na treningach nie obejmują go żadne limity z powodu kontuzji palca, której nabawił się w ostatnim meczu.

kfbfjvb9jthbwy4gujbp

Zgoła inaczej jest w Denver, gdzie Trevor Siemian został odsunięty od wczorajszego treningu z drużyną z powodu kontuzji stopy. Nie ma jednak żadnych informacji na temat tego, jak poważna to kontuzja.

MLB Luke Kuechly wciąż nie trenuje z drużyną, od kiedy to w meczu z New Orleans Saints doznał wstrząśnienia mózgu. – Luke stawia kolejny krok w protokole. Tylko tyle mogę powiedzieć – skomentował to na ostatnim spotkaniu z dziennikarzami, trener Ron Rivera. Eksperci jednak niechętnie wypowiadają się na temat jego udziału w najbliższym spotkaniu z Seattle Seahawks.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.
Kategorie: Dzień dobry NFL, NFL. Autor: Dariusz Ankiewicz. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.
Dariusz Ankiewicz

O Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

37 thoughts on “Dzień Dobry Football #524

 1. Według mnie powinno się zrezygnować z czwartkowych meczy na rzecz sobotnich. Kto w europie jest w stanie oglądać mecz o 2.30 w czwartek ??? Gdyby mecz był w sobotę to byłbym w stanie zarwać 17 sobotnich nocy ale niestety czwartkowych nie mogę że względu na pracę !

 2. Pingback: Free UK Chat Rooms

 3. Pingback: horse best game

 4. Pingback: ORM services in Hyderabad

 5. Pingback: Teen Chat Rooms

 6. Pingback: Outsourcing PK Studies

 7. Pingback: perfect money hosting

 8. Pingback: International Moving

 9. Pingback: web designer peterborough

 10. Pingback: asabrancapedagogico.com.br

 11. Pingback: PK studies GVK BIO

 12. Pingback: condo fees

 13. Pingback: dentysta zgierz

 14. Pingback: GVK Biosciences

 15. Pingback: animal models of human disease

 16. Pingback: www.nymetrodryervent.com

 17. Pingback: Digital Marketing outsourcing agency

 18. Pingback: skrzynie drewniane ozdobne

 19. Pingback: main judi online sasaqq

 20. Pingback: https://spizewska.pl

 21. Pingback: Get CBD

 22. Pingback: got sarp

 23. Pingback: Censorship Resistant Social Media

 24. Pingback: Cheap Sex Toys

 25. Pingback: sanatate

 26. Pingback: adblock

 27. Pingback: personalised wedding gifts

 28. Pingback: B&B roma

 29. Pingback: repelis

 30. Pingback: receive sms online

 31. Pingback: Craigslist

 32. Pingback: online gaming merchant accounts

 33. Pingback: weight loss supplements

 34. Pingback: iphone carding

 35. Pingback: 바카라 전략

 36. Pingback: food packaging machine

 37. Pingback: stopnica schodowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *