Dzień Dobry Football #519

Dzień Dobry

W dzisiejszych wiadomościach NFL24: wyznanie Jamie’go Collinsa nt. powodów jego odejścia, nowy koordynator ofensywy w Vikings, zawirowania z biegaczami w Jets oraz kolejny polski zawodnik z amerykańskimi marzeniami!

NFL

Nowy linebacker Cleveland Browns, Jamie Collins zdradził wczoraj, że nigdy nie prosił o kontrakt wielkości tego jaki podczas offseasonu dostał Von Miller oraz, że w Browns czuję się bardziej rodzinną atmosferę niż w New England Patriots. To wszystko pochodne ostatnich pogłosek jakoby Collins domagał się niewyobrażalnych pieniędzy, co koniec końców doprowadziło do transferu.

Trener Kansas City Chiefs, Andy Reid powiedział wczoraj, że to Nick Foles będzie pierwszym rozgrywającym jego drużyny w niedzielnym meczu przeciwko Jacksonville Jaguars. Alex Smith, który ponoć zmaga się z dolegliwościami po wstrząśnieniu mózgu nie zagra w tym meczu. Tyler Bray będzie rezerwowym rozgrywającym.

Running back Tevin Coleman, defensywny liniowy Dwight Freeney oraz tight end Jacob Tammenie zagrają w czwartkowym meczu Atlanty Falcons z Tampa Bay Buccaneers.

Norv Turner zrezygnował wczoraj z funkcji koordynatora ofensywnego Minnesota Vikings. Jego miejsce tymczasowo zajął obecny trener tight endów, Pat Shurmur. Decyzja Turnera podyktowana była problemami ofensywy, która w tym sezonie w większości statystyk zajmuje miejsce w trzeciej dziesiątce.

Pomimo niedzielnego aresztowania skrzydłowego Philadelphia Eagles, Josha Huffa, trener Eagles, Doug Pederson już zapowiedział, że zagra on w najbliższym meczu przeciwko New York Giants.

Jak donoszą różne źródła, Marshawn Lynch odwiedził w szatni ostatnio swoich kolegów z Seattle Seahawks. Jak już amerykańskie media zdążyły zauważyć każda z części garderoby Lyncha zawierała logo Seahawks co nie zdarzało się mu praktycznie nigdy gdy był ich zawodnikiem. Czyżby Lynch zatęsknił za futbolem?

Bishop Sankey zajął miejsce Knile Davisa w składzie Kansas City Chiefs. Running back do tej pory był w practice sqadzie New England Patriots.

Drużyna Seattle Seahawks podpisała kontrakt z defensywnym liniowym Damontrem Moorem.

Ależ zamieszanie w New York Jets! Najpierw włodarze Jets zdecydowali się podpisać kontrakt z Knilem Davisem, by po kilku godzinach go zwolnić i podpisać kontrakt z innym runnning backiem CJ Spillerem.

 

C.J. Spiller od dziś będzie występował w trykocie NY Jets

C.J. Spiller od dziś będzie występował w trykocie NY Jets

Ofensywny liniowy Washington Redskins, Trent Williams został zawieszony na cztery mecze przez władze ligi za naruszenie polityki dotyczącej używania nielegalnych substancji. Williams już zapowiedział odwołanie się od tej decyzji.

Ciekawa informacja napłynęła też od nas z mediów społecznościowych, dotycząca zawodnika Seahawks Gdynia oraz reprezentacji Polski, Jakuba Mazana. Czyżby szykowała się kolejna polska „szarża” na testy do NFL? W końcu Babs oraz Morovitz Boehringer pokazali, że dzięki ciężkiej pracy można marzyć…

 

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

One Response to Dzień Dobry Football #519

  1. alfa pisze:

    Morovitz? serio? 😉

Dodaj komentarz