Dzień Dobry Football #447

Dzień Dobry

W dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry Football: kolejna, pierwsza kobieta w sztabie trenerskim klubu NFL, Pete Carroll ocenia zdolności byłego zawodnika NBA, a Buffalo Bills chuchają na zimne…

NFL24.pl

Z każdym kolejnym dniem jesteśmy coraz bliżej celu 😉 W redakcji praca wre, aby jeszcze przed rozpoczęciem sezonu NFL zaskoczyć Was nowościami (o tym też porozmawialiśmy w Pick Six, którego premiera już dziś!). Śledźcie uważnie i bądźcie z nami pod #ZmieniamySieDlaWas 🙂

NFL

Drużyna Washington Redskins zatrudniła Dr. Robin West na stanowisko dyrektora medycznego i tym samym stała się ona pierwszą kobietą na tym stanowisku w historii NFL.

Dr. Robin West nowym dyrektorem medycznym Washington Redskins.

Skrzydłowy Chicago Bears, Marquess Wilson może opuścić początek sezonu po tym, jak podczas wtorkowego treningu w ramach minicampu odnowiła mu się kontuzja stopy.

Jak donoszą różne źródła, drużyna New England Patriots zainteresowana jest running backiem Tennessee Titans, Bishopem Sankey’em.

Reshad Jones w końcu rozpoczął treningi z drużyną Miami Dolphins. Safety do tej pory nie brał udziału w treningach ze swoją drużyną gdyż jest niezadowolony ze swojego kontraktu. Jones chciałby podpisać nowy kontrakt który zagwarantowałby mu więcej większe zarobki i zdecydowanie większą kwotę gwarantowaną.

Jak zapewniał wczoraj trener Baltimore Ravens, John Harbaugh, Elvis Dumervil powróci do treningów z drużyną dopiero podczas obozu przygotowawczego, a wszystko to przez operację której poddał się podczas tegorocznego offseasonu. „Póki co nie jest on gotowy do treningów podczas minicampu. Jednak będzie gotowy na obóz przygotowawczy,” – powiedział Harbaugh.

Trener Seattle Seahawks, Pete Carroll wypowiedział się wczoraj o byłym zawodniku NBA, Nate Robinsonie, który ostatnio pojawił się na treningu Seahawks, by zdobyć miejsce w składzie. „Ma on jeszcze sporo pracy przed sobą. Jest on świetnym atletą. Znam go od długiego czasu i zawsze go lubiłem dlatego dałem mu szansę, by mógł pokazać na co go stać,” – powiedział Carroll. Trener Seahawks dodał również, że póki co jego drużyna nie planuje zatrudniać Robinsona.

Baltimore Ravens rozwiązali kontrakt z ośmioletnim weteranem boisk NFL – OT Eugene Monroe. Włodarze z Baltimore starali się, żeby zawodnika wymienić w porozumieniu z New York Giants, lecz ostatecznie zostali zmuszeni do zwolnienia i pozostawienia go bez pracodawcy.

Bardzo możliwe, że nie będziemy mieli zbyt dużo okazji do oglądania LeSean McCoy’a w akcji przed sezonem regularnym. Trenerzy Buffalo Bills będą starali się maksymalnie, jak to tylko możliwe, trzymać go z dala od boiska i tym samym zachować w nim świeżość na rozpoczęcie rozgrywek.

PLFA

Drużyna Olsztyn Lakers ogłosiła wczoraj, że w nadchodzącym sezonie PLFA II w jej szeregach wystąpi Caesar Harris, 24-letni zawodnik który grać może na pozycji skrzydłowego i defensive back. Harris właśnie zakończył sezon węgierskiej ligi futbolu amerykańskiego z drużyną Nyíregyháza Tigers.

Caesar Harris nowym zawodnikiem Olsztyn Lakers.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

One Response to Dzień Dobry Football #447

  1. Szarlatan pisze:

    Olsztyn Lakers… Może jeszcze Allenstein Lakers, co?

Dodaj komentarz