Dzień Dobry Football #441

Dochodzi południe, a więc zapraszamy na kolejne wydanie Dzień Dobry Football, w którym przeczytacie m.in. o fatalnej kontuzji zawodników New Orleans Saints i New England Patriots czy braku porozumienia w sprawie nowego kontraktu z zawodnikiem Denver Broncos, wideo z wczorajszej konferencji prasowej dotyczącej ogłoszenia Panthers Wrocław jako gospodarza Final Four Ligi Mistrzów oraz premierowy odcinek Tour de PLFA. Zapraszamy! 🙂

NFL24

Wczoraj swoją premierę miał #8 odcinek Tour de PLFA. Gościem Kuby Kaczmarka byli: Olaf Werner (trener główny Husarii Szczecin) oraz Dariusz Ankiewicz (zawodnik Husarii Szczecin i redaktor NFL24).

NFL

Von Miller odrzucił sześcioletni, warty 114.5 miliona dolarów kontrakt (z czego 39.8 miliona to kwota gwarantowana), który został mu zaproponowany przez władze Denver Broncos. Według różnych doniesień, kwestią sporną są zbyt małe pieniądze, które Miller miałby zagwarantowane dzięki temu kontraktowi. Dodatkowo Miller ponoć zagroził, że jeśli przed rozpoczęciem nowego sezonu nie dojdzie do porozumienia z włodarzami Broncos to po prostu w sezonie 2016 nie wybiegnie na boisko.

Władze NFL zdecydowały się zmienić przepisy i zakazać zawodnikom noszenia bluz z kapturem pod padami i jerseyem meczowym. Finalna wersja rule booka nie została jeszcze opublikowana jednak informacja o zakazie została potwierdzona przez źródło ligowe.

Drużyna New Orleans Saints będzie musiała sobie radzić w tym sezonie bez podstawowego defensywnego liniowego Hau’oli Kikaha, który podczas jednego z treningów zerwał wiązadła krzyżowe przednie (ACL) w prawym kolanie. Tym samym Kikaha zmuszony będzie pauzować przez resztę sezonu.

Hau’oli Kikaha zatrzymujący zawodnika New England Patriots, LeGarrette Blounta

Nie jest to jedyny zawodnik, który w tym sezonie już nie wybiegnie na boisko. Sezon z głowy ma również tight end New England Patriots, Michael Williams, który podczas środowego treningu również zerwał wiązadła krzyżowe przednie (ACL).

Tight enda Tampa Bay Buccaners, Austin Seferian-Jenkins został odesłany do domu w połowie czwartkowego treningu przez trenera Bucs, Dirka Koettera. „Odesłałem go. To sprawa pomiędzy nim a mną”. Jak donoszą pewne źródła, Seferian-Jenkins został ponoć odesłany bo nie wiedział co się dzieje na treningu oraz co ma sam ze sobą zrobić.

Czy coś złego dzieje się z zawodnikiem Tampa Bay Buccaneers?

Rozgrywający Paxton Lynch, który został wybrany w pierwszej rundzie tegorocznego draftu przez Denver Broncos, podpisał wczoraj swój pierwszy profesjonalny kontrakt. Lynch związał się z Broncos czteroletnim kontraktem (z opcją przedłużenia go do pięciu lat) dzięki któremu zarobi 9.5 miliona dolarów.

Według różnych źródeł blisko związanych z Johnnym Manzielem, rozgrywający w dalszym ciągu chciałby zagrać w nadchodzącym wielkimi krokami sezonie, jednak zdaje sobie sprawę z tego, że być może to już niemożliwe i będzie rozważać swój powrót w sezonie 2017.

Drużyna Buffalo Bills przedłużyła kontrakt z running backiem Danielem (Boom) Herronem.

Liga Mistrzów

Zapraszamy też na wideo z wczorajszej konferencji prasowej, dotyczącej ogłoszenia Panthers Wrocław jako gospodarza Final Four Ligi Mistrzów.

Konferencja prasowa – Final Four IFAF Europe CHAMPIONS LEAGUE we Wrocławiu (22-24.07)!!

Publiée par Visit Wroclaw – The World Games 2017 sur Jeudi 9 juin 2016

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

36 thoughts on “Dzień Dobry Football #441

 1. Pingback: Digital Marketing Solutions

 2. Pingback: Alpha Pharma for sale

 3. Pingback: PK Dosing levels

 4. Pingback: 10km lequipe

 5. Pingback: Free Teen Chat

 6. Pingback: 服務

 7. Pingback: Newer Movies

 8. Pingback: bitcoin hosting

 9. Pingback: International Removers

 10. Pingback: Pharmacokinetic Screening

 11. Pingback: Ottawa real estate

 12. Pingback: gvk bio company information

 13. Pingback: HI TECH POPPERS

 14. Pingback: GVK bio sciences Hyderabad

 15. Pingback: GVK biosciences

 16. Pingback: digital po

 17. Pingback: GVK BIO

 18. Pingback: poker online

 19. Pingback: https://felmed.pl

 20. Pingback: CBD liquids

 21. Pingback: ibine sarp

 22. Pingback: gavat saarp

 23. Pingback: How To Self Host a website

 24. Pingback: گربه انگورا

 25. Pingback: dragoste

 26. Pingback: novismo

 27. Pingback: adblock

 28. Pingback: personalised gifts for pets

 29. Pingback: adult chat rooms

 30. Pingback: credit card processing for the cbd/mmj

 31. Pingback: receive sms online

 32. Pingback: sms verification

 33. Pingback: carding forums

 34. Pingback: 바둑이

 35. Pingback: buy fake id cards online

 36. Pingback: cup filling machine

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *