Dzień Dobry Football #393

Dzień Dobry

W dzisiejszym wydaniu Dzień Dobry Football dowiecie się jak zakończył się drugi dzień Free Agency 2016. Zapraszamy!

NFL

Drużyna New York Jets przedłużyła kontrakt z running backiem Bilalem Powellem. Szczegóły nowego kontraktu nie są jeszcze znane.

Skrzydłowy Mohamed Sanu podpisał pięcioletni kontrakt z drużyną Atlanta Falcons. Póki co nie wiadomo jeszcze ile w przeciągu tego okresu zarobi były zawodnik Cincinnati Bengals.

sanu-again2

Drużyna Houston Texans planuje zwolnić rezerwowego rozgrywającego Briana Hoyera.

Według ostatnich doniesień aż trzy drużyny zainteresowane są usługami rozgrywającego Cleveland Browns Johnny Manziela, być może właśnie dlatego włodarze Browns nie zdecydowali się go zwolnić w pierwszych dniach free agency.

Z kolei inny rozgrywający Robert Griffin III zainteresowany jest podpisaniem kontraktu z Los Angeles Rams.

Drużyna New England Patriots podpisała jednoroczny kontrakt z linebackerem Ramonem Humberem.

Włodarze New York Jets i rozgrywający Ryan Fitzpatrick nie doszły do porozumienia w sprawie nowego kontraktu i najprawdopodobniej nie powrócą już do rozmów na ten temat.

Cornerback Sean Smith podpisał wczoraj czteroletni, warty 40 milionów dolarów kontrakt z Oakland

Sean Smith w Raiders!

Sean Smith w Raiders!

Raiders. W ramach nowej umowy Smith ma zagwarantowane 20 milionów dolarów.

Wiele wskazuje na to, że running back C.J. Anderson opuści Denver Broncos. Jak donosi Mike Klis z Denver Post usługami Andersona zainteresowanych jest kilka drużyn, a wśród nich są Miami Dolphins, Chicago Bears, New England Patriots oraz San Francisco 49ers.

Drużyna Tennessee Titans doszła do porozumienia w sprawie trzyletniej umowy z byłym skrzydłowym Miami Dolphins, Rishardem Matthewsem.

Defensywny liniowy Jaye Howard przedłużył o dwa lata swój kontrakt z Kansas City Chiefs. Howard przez ten czas zarobić ma 12 milionów dolarów.

Swój kontrakt z Chiefs przedłużył również linebacker, Derrick Johnson, który trzy najbliższe lata spędzi w Kansas City gdzie zarobić ma 21 milionów dolarów.

Drużyna Atlanta Falcons podpisała czteroletni, warty 18 milionów dolarów kontrakt z defensywnym liniowym Derrickem Shelby.

Cornerback Adam Jones przedłużył o trzy lata swój kontrakt z Cincinnati Bengals.

Khiry Robinson w nadchodzącym sezonie będzie running backiem New York Jets.

Safety Tashaun Gipson podpisał pięcioletni, warty 35.5 miliona dolarów kontrakt z Jacksonville Jaguars.

Drużyna Atlanta Falcons przedłużyła kontrakt z rezerwowym rozgrywającym Mattem Schaubem.

Ofensywny liniowy Mitchell Schwartz zgodził się na pięcioletni kontrakt i od najbliższego sezonu reprezentować będzie barwy Kansas City Chiefs.

Drużyna Kansas City Chiefs za naruszenie polityki ligi odnośnie kontaktu z wolnymi agentami w zeszłym sezonie została ukarana przez władze ligi stratą dwóch wyborów w drafcie (wybór w trzeciej rundzie draftu 2016 oraz wybór w szóstej rundzie draftu 2017). Kara dotyczy kontaktu Chiefs z byłym skrzydłowym Philadelphia Eagles, Jeremy Mclinem. Dodatkową karę nałażono na trenera Chiefs, Andy Reida, który zapłacić będzie musiał 75 tysięcy dolarów oraz generalnego menadżera, John Dorsey, który z kolei zapłacić musi 25 tysięcy dolarów.

Ofensywny liniowy Gino Gatkowski podpisał trzyletni kontrakt z Carolina Panthers.

Defensywny liniowy Efe Obada w nadchodzącym sezonie reprezentować będzie barwy Kansas City Chiefs.

Running back Travaris Cadet zgodził się przedłużyć swój kontrakt z New Orleans Saints.

Drużyna Cincinnati Bengals przedłużyła o trzy lata kontrakt z linebackerem Vincentem Reyem, który przez ten czas zarobi 11.5 miliona dolarów.

Po tym jak Peyton Manning zdecydował się zakończyć sportową karierę, a Brock Osweiler podpisał kontrakt z Houston Texans, tym samym rozgrywający Colin Kaepernick stał się głównym celem władz Denver Broncos. Jak donoszą różne media, władze San Francisco 49ers w zamian za popularnego Kaepa chciałyby dostać wybór w drugiej rundzie draftu. Czy aż tyle wart jest Kaepernick?

WR Jermaine Kearse, według Iana Rapoporta, doszedł jednak do porozumienia z władzami Seahawks i na dniach ma podpisać 3 letni kontrakt wart 13.5 miliona dolarów.

RB Matt Forte jest już zawodnikiem New York Jets! Zawodnik podpisał 3 letni kontrakt wart 12 milionów dolarów, z czego osiem ma mieć gwarantowane.

Czy Colin Kaepernick to godny następca Peytona Manninga?

Wyniki

Loading ... Loading ...

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz