Dzień Dobry Football #308

Dzień Dobry

W dzisiejszym Dzień Dobry Football: wyścigi uliczne zawodników Seahawks, szczęśliwe zakończenie Daniela Fellsa i inne informacje dotyczące zdrowia, kontraktów zawodników National Football League.

NFL

Running back Seattle Seahawks, Fred Jackson rozbił wczoraj swój sportowy samochód podczas wyścigu ulicznego ze swoim kolegą z drużyny, Marshawnem Lynchem. Do wypadku doszło niedaleko ośrodka szkoleniowego Seahawks. Według świadka tego zdarzenia obaj panowie ścigali się na publicznej drodze i w pewnym momencie Jackson stracił kontrolę nad swoją czarną Corvette’a i uderzył w dużą skrzynkę z sadzonkami  i znak stopu. Żadnemu z zawodników nic się nie stało.

knxv seahawks drag race marshawn lynch fred jackson_1445391653301_25489123_ver1.0_640_480

Tight end New York Giants, Daniel Fells opuścił wczoraj szpital po prawie trzech tygodniach hospitalizacji i walki z gronkowcem złocistym. 2 października Fells trafił do szpitala w skutek infekcji po kontuzji kostki i palca. Według lekarzy występowało duże prawdopodobieństwo amputowania stopy jednak problem ten został zażegnany. Wciąż nie wiadomo kiedy i czy w ogóle Fells będzie wstanie wrócić do gry.

Skoro przy zawodnikach Giants jesteśmy to warto nadmienić, że dziś włodarze Giants spotkać się mają z defensywny liniowym, Jasonem Pierre-Paulem i zająć się jego kontuzjowaną dłonią. Według pewnych źródeł, Panowie zastanawiać się będą jak zabezpieczyć dłoń Pierre-Paula, by mógł on powrócić do gry.

Dziś badaniu rezonansem magnetycznym mam poddać się inny zawodnik Giants, skrzydłowy Victor Cruz, który według pewnych źródeł nie odczuwa już bólu w łydce. Jeśli badania wyjdą pozytywie wielce prawdopodobne jest, że Cruz powróci do gry w ósmym tygodniu rozgrywek.

Trener Pittsburgh Steelers, Mike Tomlin powiedział wczoraj, że center Maurkice Pouncey nie będzie musiał poddawać się drugiej operacji kostki tak jak to było planowane jeszcze w zeszłym tygodniu. Tomlin dodał również, że nie ma zamiaru pozbawiać Pouncey’a z gry w tym sezonie jeśli tylko będzie zdrowy dlatego włodarze jego klubu nie umieszczą go na liście kontuzjowanych zawodników.

Dodatkowo Tomlin zdradził wczoraj, że jego trenerzy przygotowywać będą w tym tygodniu rozgrywającego Landry Jonesa na objęcie w najbliższym meczu roli startera. Według trenera Steelers wciąż niepewny jest powrót do gry przez rozgrywającego Bena Roethlisbergera.

Czy Big Ben wróci na starcie z Cardinals?

Czy Big Ben wróci na starcie z Chiefs?

Drużyna Cleveland Browns zwolniła running backa, Shauna Draughna i podpisała kontrakt z linebackerem, Jaysonem DiManchem, który ostatnie tygodnie spędził w practice składzie Kansas City Chiefs.

Linebacker Philip Wheeler został wczoraj zawodnikiem Atlanty Falcons. W skutek tego ruchu włodarze Falcons zwolnili safety Charlesa Godfrey’a.

Drużyna Buffalo Bills umieściła na liście kontuzjowanych zawodników Marquise’a Goodwina tym samym skrzydłowy Bills nie zagra już do końca sezonu.

Drużyna Houston Texans zatrudniła cornerbacka Charlesa Jamesona.

Ryan Seymour został nowym ofensywny liniowym w New Orleans Saints.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz