Dzień Dobry Football #279

Dzień Dobry

Dziś w Dzień Dobry Football o kontuzjowanych zawodnikach Green Bay Packers, Cleveland Browns, Miami Dolphins czy Buffalo Bills, którzy powracają do treningów z drużyna i najprawdopodobniej zagrają w pierwszym tygodniu rozgrywek, a także wiele innych równie ciekawych informacji z NFL. Zapraszamy!

NFL

Skrzydłowy Green Bay Packers, Randall Cobb powrócił do treningów z drużyną po tym, jak ostatni tydzień preseasonu pauzował z powodu kontuzji ramienia. Trener Packers, Mike McCarthy zapewniał wczoraj, że Cobb zagra w niedzielnym meczu przeciwko Chicago Bears.

Randall Cobb powraca do treningów.

Ofensywny liniowy Miami Dolphins, Branden Albert, który w dziesiątym tygodniu zeszłoroczny rozgrywek zarwał wiązadła przednie krzyżowe (ACL) oraz wiązadło poboczne piszczelowe (MCL) wierzy, że zagra w pierwszym meczu sezonu regularnego przeciwko Washington Redskins.

Running back Cleveland Browns, Duke Johnson będzie mógł zagrać w niedzielnym meczu przeciwko New York Jets po tym, jak przeszedł pozytywnie badania głowy. Przypomnijmy, że Johnson 29 sierpnia podczas wspólnego treningu Browns z Tampa Bay Buccaneers doznał wstrząśnienia mózgu.

Włodarze New England Patriots poprosili władze NFL o przywrócenie do pracy zawieszony pracowników, którzy mieli być zamieszani w tzw. deflategate. Przypomnijmy, że NFL na czas nieokreślony zawiesiła Johna Jastremskiego oraz Jima McNally’a. Przedstawiciel NFL, Brian McCarthy oświadczył wczoraj, że prośba Patriots jest już rozpatrywana.

Skoro przy Patriots jesteśmy to warto dodać, że nowy, dwuletni kontakt warty 20,6 miliona dolarów podpisał defensywny liniowy, Nate Solder.

Skrzydłowy New York Giants, Victor Cruz nie brał udziału w środowym treningu i najprawdopodobniej nie zagra w meczu otwarcia sezonu regularnego z Dallas Cowboys, a wszystko za sprawą kontuzji łydki z którą Cruz zmaga się już od trzech tygodni.

Trener Buffalo Bills, Rex Ryan powiedział wczoraj, że running back LeSean McCoy zagra w meczu rozpoczynającym sezon z Indianapolis Colts. McCoy, który od dłuższego czasu zmaga się z kontuzją ścięgna udowego już od trzech tygodni trenują z drużyną w pełnym obciążeniu.

Włodarze drużyny Philadelphia Eagles nie są już zaangażowani w rozmowy o przedłużenie kontraktu z rozgrywającym, Samem Bradfordem, który w tym roku zarobić ma 13 milionów dolarów, a po sezonie 2016 zostać ma wolny agentem.

Skoro przy Eagles jesteśmy to warto nadmienić, że wczoraj władze drużyny przedłużyły o trzy lata kontrakt z ofensywnym liniowym Andrew Gardnerem. Nowy kontrakt Gardnera gwarantuje mu średnie zarobki w wysokości 1,4 miliona dolarów rocznie oraz wiąże go z drużyną do końca sezonu 2018.

Trenerzy Dallas Cowboys w dalszym ciągu nie zdecydowali który z ich running backów zostanie starterem w niedzielnym meczu przeciwko New York Giants. Póki co w depth chart Cowboys to Joseph Randle zajmuje pierwsze miejsce jednak istnieje szansa, że miejsce to zajmie weteran, Darren McFadden, który według wielu obserwatorów Cowboys uważany jest za najlepszego running backa w zespole. Pewny swojego trzeciego miejsca w zespole może być na pewno Lance Dunbar.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

4 Responses to Dzień Dobry Football #279

  1. bearfan pisze:

    Zobaczymy czy Chicago stawi opór Green Bay. W preseson sprawili się całkiem ładnie. Go bears!

  2. Pawlak pisze:

    Dariusz, czy mogłabyś podać linka do newsa o tym, że Eagles już nie próbują podpisać nowego kontraktu Bradfordem? W ogóle zawsze mnie zastanawiało skąd bierzecie doniesienia dla wszystkich drużyn… bo jeśli chodzi o Eagles, to najlepsze jest chyba Bleading Green Nation. Pozdrawiam

Dodaj komentarz