Dzień Dobry Football #270

Dzień Dobry

Dziś w Dzień Dobry Football wiele informacji z NFL, w tym o restrukturyzacji kontraktów kilku zawodników w Pittsburgh Steelers, zwolnieniach czy planach właściciela Jacksonville Jaguars. Dodatkowo mamy dla Was przedsezonowy ranking drużyn NCAA. Zapraszamy!

NFL

Włodarze Pittsburgh Steelers wytworzyli prawie 6 milionów dolarów wolnych pieniędzy w salary cap  w skutek restrukturyzacji kontraktów skrzydłowego Antonio Browna, tight end Heatha Millera oraz kickera Shauna Suishama. Zmiany te zakończyły, przynajmniej na razie, spekulacje na temat nowego kontraktu Browna, który w sutek tej zmiany w tym sezonie zarobi nie 6, a 8 milinów dolarów dzięki przesunięciu 2 milionów z sezonu 2016.

Antonio Brown dzięki restrukturyzacji kontraktu zarobi w tym sezonie o 2 miliony więcej!

Drużyna Cleveland Browns zwolniła defensywnego liniowego Phila Taylora, który w 2011 roku został wybrany w pierwszej rundzie draftu, a wszystko to dlatego, by osiągnąć limit 75 zawodników w drużynie.

Rozgrywający Mike Kafka nie jest już zawodnikiem Minnesota Vikings. Korpus rozgrywających w Vikings przedstawia się zatem następująco: starter Teddy Bridgewater, rezerwowy Shaun Hill, trzeci rozgrywający drużyny, pierwszoroczniak Taylor Heinicke.

Jacksonville Jaguars tight end, Julius Thomas dziś podda się operacji ręki dzięki czemu nie zagra w trzech pierwszych spotkaniach sezonu regularnego.

Skoro przy Jaguars jesteśmy to warto nadmienić, że właściciel ekipy z Jacksonville, Shad Khan chciałby przedłużyć swoją umowę z władzami NFL na coroczną grę jego zespołu w Londynie w ramach International Series. Khan chciałby, by nowa umowa była ważna nawet przez 14 lat co zapewniłoby grę Jaguars w Londynie do 2030 roku. W kuluarach mówi się, że w trakcie tego okresu właściciel Jaguars spróbowałby przeprowadzić swoją drużynę z Jacksonville do Londynu.

Anthony Spencer linebacker New Orleans Saints został umieszczony na liście kontuzjowanych zawodników jednak nie wiadomo z powodu jakiej kontuzji, gdyż Saints nie opublikowali dokładnych szczegółów.

Drużyna Miami Dolphins zwolniła byłego Pro Bowlera, puntera Brandona Fieldsa w ramach redukcji składów do 75 zawodników.

Kolejnym punterem który wczoraj stracił pracę jest Michael Koenen z Tampa Bay Buccaners.

Stacja CBS powiadomiła wczoraj, że w tym roku spotkanie New York Jets z Miami Dolphins (4 października) oraz mecz Carolina Panthers z Dallas Cowboys w ramach Thanksgiving Day będą transmitowane bezpłatnie dla wszystkich chętnych na oficjalnej stronie internetowej.

NCAA

Bill Connelly z SBNation opublikował swój przedsezonowy ranking drużyn w NCAA i przedstawia się on następująco:

TOP 25
1. Ohio State
2. Alabama
3. Oregon
4. Baylor
5. Georgia
6. TCU
7. Ole Miss
8. Auburn
9. UCLA
10. LSU
11. Michigan State
12. Oklahoma
13. USC
14. Arkansas
15. Arizona State
16. Stanford
17. Florida State
18. Tennessee
19. Georgia Tech
20. Notre Dame
21. Wisconsin
22. Louisville
23. Mississippi State
24. Clemson
25. Virginia Tech

Co sądzicie o takich przedsezonowych typach i jak one się mają do rzeczywistości?

 

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

One Response to Dzień Dobry Football #270

  1. remix remix pisze:

    TCU jest za nisko w tym rankingu

Dodaj komentarz