DZIEŃ DOBRY FOOTBALL #221

W dzisiejszym Dzień Dobry Football znajdziecie informacje o kontuzji ofensywnego liniowego Denver Broncos, wspólnym treningu New Orleans Saints z New England Patriots, poczynaniach rozgrywających Philadelphia Eagles, a także inne wiadomości z NFL. Zapraszamy!

NFL

Ofensywny liniowy Denver Broncos, Ryan Clady nie wybiegnie już w tym sezonie na boiska NFL, a wszystko to za sprawą kontuzji jakiej nabawił się podczas środowego treningu. Pro Bowler ponownie w swojej zawodowej karierze zerwa wiązadło krzyżowe przednie (ACL) w lewym stawie kolanowy i w ciągu najbliższych dni podda się rekonstrukcji wiązadła oraz rozpocznie przynajmniej 9 miesięczną rehabilitację.

Ryan Clady nie zagra już w tym sezonie.

Po dwóch latach nieobecności w NFL, rozgrywający Tim Tebow powrócił, by walczyć o miejsce w składzie Philadelphia Eagles. Po wczorajszym, pierwszym w tym sezonie wspólnym treningu, Tebow powiedział, że czuję, że jest coraz lepszy. „Jestem tu, by rywalizować o pozycję i spróbować być lepszym z dnia na dzień. Myślę, że już jestem lepszy i mam nadzieję, że jeśli poświęcę odpowiednią ilość czasu będę jeszcze lepszy, zobaczycie!” – powiedział Tebow.

Skoro przy Eagles jesteśmy to warto zauważyć, że włodarze ekipy z Miasta Braterskiej Miłości dość ostrożnie „obchodzą” się ze swoim rozgrywającym Samem Bradfordem, który nie brał udziału we wszystkich ćwiczeniach podczas pierwszego zorganizowanego przez drużynę treningu. Wszystko to spowodowane jest wciąż trwającą rehabilitacją po drugim zerwaniu wiązadła krzyżowego przedniego (ACL) przez Bradforda jeszcze w barwach St. Louis Rams.

Skrzydłowy Odell Beckham Jr. uważa, że w tym sezonie będzie jeszcze lepszy, a formacja defensywna przeciwnika nie będzie wstanie go zatrzymać. „Spodziewam się o wiele więcej uwagi skupionej na sobie jednak to i tak mi nie przeszkodzi. Wiem, że nawet podwojone krycie na mnie nie zadziała szczególnie kiedy w ofensywie mamy takich skrzydłowych jak Victor Cruz czy Rueben Randle, którzy również muszą zostać pokryci,” – powiedział drugoroczniak New York Giants.

Drużyny New Orleans Saints i New England Patriots wezmą udział we wspólnym treningu podczas trwania obozu przygotowawczego Saints w Greenbrier Resort w White Sulphur Springs. Trener Saints Sean Payton powiedział wczoraj, że wspólny trening odbędzie się jeszcze przed przedsezonowym meczem Saints z Patriots, który zaplanowany jest na 22 sierpnia.

Włodarze New York Jets rozwiązali wczoraj kontrakt z rozgrywającym Mattem Simmsem

Cornerback Cassius Vaughn w podpisał kontrakt z Baltimore Ravens.

Drużyna Cincinnati Bengals podpisała czteroletni kontrakt z tight endem Tylerem Kroftem. Na chwilę obecną nie są znane dokładne szczegóły kontraktu.

Dariusz Ankiewicz

About Dariusz Ankiewicz

Futbolem amerykańskim w pełnym wymiarze interesuje się od sezonu 2009, wcześniej przez kilka sezonów śledził tylko ważniejsze futbolowe wydarzenia. Od sezonu 2009 związany również z redakcją NFL24. Zagorzały fan Philadelphia Eagles choć sympatyzuje też z Houston Texans i Oakland Raiders głównie ze względu na sympatię do Sebastiana Janikowskiego. Ulubiony zawodnik od którego wszystko się zaczęło to Donovan McNabb. Obecnie zawodnik sopockiej drużyny futbolu amerykańskiego - Seahawks Sopot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *