UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.94' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim - News: Reid znalazł pracę
Nazwa użytkownika
Hasło

Zapamiętać?
Zapomniane Hasło?
Szukaj:


Reklama

  Ostatnie artykuły
Ostatni artykuł:
"Targowisko" czas zacząć!!!

Polecamy również:
- No Huddle: Futbol amerykański, a rywalizacja międzynarodowa
- 2013 Mock Draft 1.0 - Tomasz Piątek
- 2013 Mock Draft 1.0 - Paweł Śmiałek
- 2013 Mock Draft 1.0 - Michał Gutka
- No Huddle: Odbić się od dna
Więcej artykułów znajdziecie TUTAJ

Facebook

UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.94' for table 'nfl24_news'
  Reid znalazł pracę
Kansas City ChiefsZaledwie godzinę po zwolnieniu generalnego menadżera, Scotta Pioli, Kansas City Chiefs podpisali umowę z nowym trenerem. Został nim były szkoleniowiec Orłów, Andy Reid. Szczegóły umowy nie są jeszcze znane.

Reid został zwolniony podczas "czarnego poniedziałku", tak samo jak trener Chiefs Romeo Crennel. Na swoim stanowisku pozostał jednak GM Pioli. Reid był rozchwytywany przez kluby w National Football League. W jego harmonogramie widniały spotkania z Chiefs, Arizoną Cardinals, a także rzekomo z San Diego Chargers.

Reid wizytował w stanie Missouri na początku i jak się okazało osiągnął porozumienie. Już w czwartek spływały wieści, że Reid rozmawiał z Clarkiem Huntem, właścicielem Chiefs, po czym odwołał swoje wizyty z Cardinals i Chargers. Już wtedy dziennikarze zaczęli podejrzewać, że blisko jest do podpisania umowy.

Chiefs są w podobnym położeniu, co Eagles 14 lat temu, gdy obejmował ich Reid. Wówczas Orły posiadały drugi wybór w Drafcie, z którym wybrały Donvana McNabba. Za kadencji Reida Eagles awansowali do finału NFC aż pięć razy, ale tylko raz przełożyło się to na występ w Super Bowl. W sezonie 2004 Eagles zostali pokonani przez Patriots.

Teraz Reid obejmuje team świeżo po bilansie 2-14 z zagwarantowanym pierwszym numerem w Drafcie. Andy Reid to znany spec od ofensywy i wydaje się, że tak jak 14 lat temu, tak i teraz jego wyborem może być QB. Mówi się, że do Kansas City powędruje Geno Smith.
Za Reidem do Kansas City może przejść także Tom Heckert, który obejmie funkcję GM-a. Obaj panowie pracowali razem przez wiele lat w Filadelfii, a Heckert niedawno został zwolniony z Cleveland.

źródło: nfl.com
zdjęcie: tracking.si.com

Forum

Reklama

Ankieta
Czy drużyna Baltimore Ravens wejdzie do playoffów w nadchodzącym sezonie po takich roszadach w składzie?

Raczej nie

Tak

Nie

Raczej tak


INSERT command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.94' for table 'nfl24_online'
Aktualnie online
· Gości online: 0

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 963
· Najnowszy użytkownik: Cycu

Polecane Strony
Współpracujemy z:
PZFA.PL
Radio eLO RMF
Kraków Football Kings
Statua Sportu

Polecamy strony:
Cougars Szczecin
Europlayers
Lakros.me
Wyniki

Chcesz rozpocząć współpracę z naszym portalem? Napisz na redakcja@nfl24.pl

Kopiowanie jakichkolwiek tekstów lub materiałów ze strony bez zgody administratorów jest zabronione
UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.94' for table 'nfl24_settings'UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.94' for table 'nfl24_settings'