UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_settings' NFL 24 - Twoje centrum informacji o lidze NFL i Futbolu Amerykańskim - News: Suggs gotowy do gry?
Nazwa użytkownika
Hasło

Zapamiętać?
Zapomniane Hasło?
Szukaj:


Reklama

  Ostatnie artykuły
Ostatni artykuł:
"Targowisko" czas zacząć!!!

Polecamy również:
- No Huddle: Futbol amerykański, a rywalizacja międzynarodowa
- 2013 Mock Draft 1.0 - Tomasz Piątek
- 2013 Mock Draft 1.0 - Paweł Śmiałek
- 2013 Mock Draft 1.0 - Michał Gutka
- No Huddle: Odbić się od dna
Więcej artykułów znajdziecie TUTAJ

Facebook

UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_news'
  Suggs gotowy do gry?
Baltimore RavensWydawało się to mało prawdopodobne, ale jednak jest możliwe. Terrell Suggs powraca po poważnej kontuzji ścięgna Achillesa i być może wybiegnie na murawę już w najbliższą niedzielę.

Ravens w siódmej kolejce zmierzą się z Houston Texans w szlagierze konferencji AFC. Pojedynek dwóch najlepszych ekip tej konferencji, to wystarczający powód do spędzenia dłuższego czasu przed ekranem telewizora. Powrót Terrela Suggsa tylko dodaje smaczku temu wydarzeniu.

Źródło zbliżone do klubu twierdzi, że rodzina i przyjaciele Suggsa planują podróż do Houston by obejrzeć powrót zawodnika. Jednakże sam zainteresowany nie daje pewności czy wybiegnie na boisko po raz pierwszy od kwietnia.

"Jeśli te słowa nie pochodzą ode mnie lub trenera Harbaugha, to nie są to wiarygodne źródła. Nie ma żadnego ustalonego terminu mojego powrotu. Zadecydujemy w niedzielę. Czuję się dobrze, ale przyjdź w niedzielę i zobaczysz czy będę tam czy nie" - powiedział Suggs dla portalu ESPN.

W Baltimore wszyscy dmuchają na zimne i chcą się upewnić czy po kontuzji nie został żaden ślad. Szczególnie gdy zawodnik przybrał na wadze i będzie zmuszony do zrzucenia kilku kilogramów w przeciągu najbliższych tygodni. Suggs wie, że zbyt szybki powrót może przynieść więcej szkód niż pożytku.

"To jest zawsze problem" - ocenił Suggs. "Dlatego otaczają mnie ludzie, którym mogę zaufać. Razem zadecydujemy co będzie najlepsze".

W ostatniej kolejce Ravens otrzymali dwa potężne ciosy. Ray Lewis i Lardarius Webb w tym sezonie już nie wybiegną na murawę i dlatego wszyscy w Baltimore czekają na powrót najlepszego defensora NFL w 2011r.

"On [Suggs-przyp.red] prezentował się naprawdę dobrze podczas treningu" - stwierdził w czwartek Paul Kruger, linebacker Kruków.

Czy to oznacza powrót pięciokrotnego uczestnika Pro Bowl? Przekonamy się już w niedzielę.

Foto: espn.go.com
Źródło: espn.com

Forum

Reklama

Ankieta
Czy drużyna Baltimore Ravens wejdzie do playoffów w nadchodzącym sezonie po takich roszadach w składzie?

Raczej nie

Tak

Nie

Raczej tak


INSERT command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_online'
Aktualnie online
· Gości online: 0

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 963
· Najnowszy użytkownik: Cycu

Polecane Strony
Współpracujemy z:
PZFA.PL
Radio eLO RMF
Kraków Football Kings
Statua Sportu

Polecamy strony:
Cougars Szczecin
Europlayers
Lakros.me
Wyniki

Chcesz rozpocząć współpracę z naszym portalem? Napisz na redakcja@nfl24.pl

Kopiowanie jakichkolwiek tekstów lub materiałów ze strony bez zgody administratorów jest zabronione
UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_settings'UPDATE command denied to user 'nflzosnsstrona'@'10.14.20.233' for table 'nfl24_settings'